Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Gyuri27 #32839 üzenetére

    Hát igen, szoknom kell, PzIV-gyel mindig megyem az első rohammal. Ezzel a döggel ezek szerint nem célszerű. Venti és töltésgyorsító van már rajta, meg álcaháló, bár ez erre felesleges, csak volt raktáron. Mi az, amit álcaháló helyett érdemes rátenni? Szerszámosládán és/vagy célzásjavítón gondolkodtam, esetleg motortuning, hátha attól fürgébb lesz kicsit.

    babferi: alapvetően német vonalon képzelem el heavy tankozást, ezt a KV-t csak azért vettem meg, mert sokan dicsérték. egyelőre nem látom be, hogy miért. Persze én is látom, hogy akik tudnak vele bánni, azok elég eredményesek.

    DJuree: most melyik csúzlival használod? 122-es nekem nem jött be, rettenet pontatlan, kicsi a pen, oszt mire odaérsz vele valahová, addigra véged van. Persze kisebb vasakat egy lövéssel megoldja. :) El se tudom képzelni, a 152-es 0,6-os pontossággal mire jó...

    Én jobban szeretek messziről vadászni, pláne ezzel a lassú döggel.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák