Új hozzászólás Aktív témák

  • Jansz

    csendes tag

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni tőletek,mert már a falra mászok!!! XD Van egy 135L Skoda favoritom,sokat fogyasztott a gép az utóbbi időben,ezért 2 hete kifogyasztottam a tankot fullra,öntöttem bele 5 liter benzint,majd üzemmeleg motornál állítottam a benzin-levegő csavaron,betekertem teljesen majd 2 egész fordulatot ki,beállítottam hozzá az alapjáratot is. Így mentem vele 70 kilómétert 80-90-es tempóban,az autó közben párszor le volt állítva de nem sokáig,nem hűlt le a motor,a szivató sem kapcsolt be. Kifogyott az 5 liter,utána megint üres tankba 5 liter de ez már csak 48 kilóméterre volt elég pedig ugyanolyan tempóban hajtottam az autót.Megint 5 liter,de ez már csak 32kilóméterre volt elég,ugyanolyan tempó mellett.Az első 70 kilóméter és a másik kettő érték között annyi volt a különbség,h a 70 -et azt üzemmeleg motorral a másik kettőt meg 1-2 nap állás és egy pár reggeli indítás és kb 22 km-es távok megtételével fogysztotta el. Nem hiszem,h a hidegindítás és a szívató működése ennyi benzint elfogyasztana.Mi lehet a hiba oka? 1 tippem van,h folyik a benzin az olajba bele. Esetleg vkinek más ötlete? Előre is köszi

    A jó kislányok a menyországba jutnak,a rossz kislányok elérik amit akarnak!

Új hozzászólás Aktív témák