Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Sztori!

    10 éve feltöltőkaris vagyok a vodánál. Úgy döntöttem előfizus leszek.
    Ki is néztem a Mátrix1-et - de ez lényegtelen.

    "Kukutyin" az állandó lakcímem Budapest a bejelentett ideiglenes.
    2 és fél éve kötöttem egy mobilinternet számlát, amit Kukutyinba kértem számláztatni.

    Most, hogy a múlt héten kötöttem egy új, hangalapú előfizetést (a vitamaxos, 10 éves számom vittem, nincs hűségidő, mert csak a csomagot vettem), a megkötéskor jeleztem, hogy a számlát nem Kukutyinba kérem, hanem ide Bp-re.

    A srác bólogat, minden okés, 6-a a számlazárás, és ide Bp-re jön a telefonszámla.

    A héten kiderült, hogy nem. Ugyanis a Vodafone buta rendszere azonnal, kérdés nélkül összevonta a két előfizetést egy ügyfélszámlára - mindezt úgy, hogy az ügyintéső felvitte a csak a telefonomhoz vonatkozó számlázási címet... - egy számlázási címre, azaz Kukutyinba.

    Ez szétszedhetetlen, ergo Kukutyinba 1 számla megy, a net+új előfizetésem összegéről.

    Megváltoztatni vagy-vagy tudom, olyan nincs, hogy egyik számla ide, másik oda menjen.

    Poén, mert a 6-i számlazárás is 25-re módosult, mert a két és fél éve megkötött netemé az.

    Természetesen a Vodafone maximálisan az ÁSZF-el takarózik, ami poén, mert a vodás srác így félretájékoztatott, a rendszer automatikusan összevont - még mielőtt alá írtam volna bármit is - és persze mindenki kussolt, hogy ó, ugyan tök feleslegesen diktálom én a budapesti számlázási címet, mert úgyse oda megy...

    Jah, e-számlát is csak úgy kérhetek, hogy vagy csak az, vagy csak a papíros.

    A Vodánál az megoldhatatlan probléma, hogy a netem díjával egy kis csekk ,megy vidékre - kukutyinba - a telefonos számlám meg ide Bp-re...

    2011. Ilyet még egyéb szolgáltatónál nem is hallottam, éppezért a kérdés fel sem merült, hogy ez vajon működik-e.

    Jelentem, a Vodafone-nál nem. :W

    Jó mi? Az ügyfélért mindent. THX Vodafone!

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák