Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz Hmura #15165 üzenetére

    Engem 2000 forintig erint kb es ezzel sokat mondtam. Az meg hogy ez mekkora osszeget takar ha minden elo fizetot szamolunk az egyedul a szolgaltato dolga. Nem orultem neki hogy emelnek de emiatt nem fog osszedolni bennem a vilag es nem kezdek tuntetni. Nem erzem, magam emiatt birkanak, mert nem foglalkozok vele naphosszat vagy heteken keresztul. Van jobb dolgom is. Szervezz egy tarsulatot aki csak ezzel foglalkozik vagy indits errol forum tmat teljesen mind1, de nekem is mint sok mas embernek unalmas a tma. Valtoztatni nem tudunk rajta, mert ez magyarorszag. Szomoru teny amit el kell fogadni. Az hogy te osszeeskuves elmeleteket gyartasz melle az csak a te lelki allapotodat rontja. Majd imatkozok ertet.

    Ad 2: ez nem egy folyamat kezdete ebreszto ez a folyamata rendszervaltas ota el es mukodik.

    Ne peldalozz kulfoldi pozitivumokkal ha a kulfoldi negativumokat nem vagy hajlando beleszamolni az egyenletbe. A masodik es azb utolso hozza szolasod egymas ellen beszel. Fogalmad sincs rola szerintem hogy mennyibe kerul angliaban egy mobilhalozat uzemeltetese es mennyibe kerul magyarorszagon ezzel egyidejuleg fogalmad se lehet arrol, hogy mekkora perc es havidijaktol lehet nalunk is nyereseges.

Új hozzászólás Aktív témák