Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Tin #257582 üzenetére

    Én eleg ambivalensen állok a trekkinghez, az enyémet szeretem, de a hajtás nem eleg sportos: 11-50, elöl 32. Egy 36-os első fogaskerékkel nagyjából jó lennék, de max 34-es fér be a szervízes szrint, és ahhoz is több mindent cserélni akar már, szóval nem éri meg. Hátul meg a 3 legnagyobb fogaskereket még az életben nem használtam, szóval azok kb gyári újak. Emellett a flat bar (trekking) kormány sem a szívem csücske, a szar acskákkal nagyjából ok, de messze nem ideális. Vázzal, kerekekkel rendben vagyok (előbbi alu, utóbbiak biztos jó nehezek, de ide elég), a formula fékek mentek róla a kukába, kapott elöl-hátul egy mt400 szettet, az így most fasza. Geoval én alapból ki vagyok békülve, a teleszkópot meg rendszeresen használom, amilyen minőségű bringautak vannak felénk (amik helyenként átmennek döngölt földbe, vagy gravelbe). Gumiból Conti Contact Speedet kapott, ezzel igen jól megy, a 32-es kicsit túl sok is rá, lehet, vissza kéne tennem a 37-est, amit először vettem.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák