Aktív témák

  • hegeanabol

    aktív tag

    Üdv

    Most már elég volt.

    Azt hittem kulturált módon is el tudjuk rendezni egymás között a dolgot bishopx2 mocskos csaló kollégával de sajnos nem így lett.

    2010-12-06 -óta tartozik nekem 8 ezer forinttal azért ez nem kis pénz.
    Nem kell be mutatnom az úri embert szerintem. Elég sok embert meg károsított.

    1db 8800gts G92 magos 512
    1db 8800GTX
    1db 9600GT ez helyett kapott egy 8800GT mivel garanciából jött a kártya.
    1db 8600GTS

    ezt a pakkot vette meg 48 ezerért amiből csak 40k fizetett ki és azóta várom az ígéretét a becsületes embernek.

    Úgy álltam hozzá,hogy 8k akkor nem kellet nem volt rá szükségem ráér kicsit a dolog.Nagyon hálás volt és meg ígérte rendezi.

    Aki egyből feljelentéssel fenyegette és meg kereséssel ő velük már rendezte.

    Jelenleg már 1 hónapja ott voltunk ,hogy március végében kapja meg a hitelt amit felvesz és ki fizet.Most beszéltem vele ,ügyvéd család stbé (persze hitelt nem kapott és nem tudja ki fizetni)

    Most telt be a pohár. Eltelt 5hónap károsultak még mindig vannak én is közte vagyok.

    Kedden szabad napos leszek.Be megyek és feljelentem sőt ha úgy alakul a meg adott címen meg is látogatom.

    Mivel most már el is van szemtelenedve + ő fenyeget engem és ki röhög na ami sok az már sok.

    Mondtam neki a címen fel keresem (reakció : én már nem lakok ott menjél nyugodtan :D)

    Be telt a pohár,normális voltam vele végig segítő kész megértő.EZT NAGYON DURVÁN KI IS HASZNÁLJA.

    Ja most meg azt mondta,hogy havi 2k ki tudná fizetni pff emberek akkor + 4 hó múlva látom a pénzem akkor december óta számolva majdnem 1 évet kell várnom 8 ezer forintra ????????????????????

    Befejeztem vele. Kedden feljelentés feketét kérnék be vésni neki.Feljelentés megy.Ha időm lesz fel is keresem!

    Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

  • LampyG

    csendes tag

    Hi! Tottika -nak [Tottika] szeretnék kérni egy ÓRIÁSI FEKETE PONTOT!! de nem csak egyet! vagy 20-t!!!

    Vásároltam tőle egy Asus 9800 Gt-t amire ő azt mondta működik és hibátlan! De sajna nem úgy lett! egy vadi új gépbe lett belerakva! de ő mondta hogy az a rossz! kipróbáltam még két gépben ott is fagyott! Ő azt mondta hogy visszaveszi! a mai napig várom hogy elmenjen a kariért! minusz 16.000 Ft- sőt rá 2 napra vettem egy másik karit! 15 ért! ennyiből már a boltban vehettem volna vadi ujjat és ennél jobbakat 31.000 -Ft ból..!! ( ja és még elis utaztam érte! 250km oda 250 km vissza :S Még jó hogy tavaly óta 20 ezer forint alatti összegnél is büntet a rendőrség! (másoknak való anyagi károkozás!) De megér nekem is még egy utazást, a személyes elintézésért... Mert akkor legalább megnyugszom... ME SZÉTBA.. AZ IDEG! Megbízhatatlan csaló, aki csak ígérget hogy fizetéskor visszaveszi! GRRR!!

    KÖSZÖNÖM

  • Treason

    csendes tag

    Sajnos egy FEKETE pontot kell kérnem Gilgamesh -nek.
    Ezért az üzletért.
    Eladott nekem egy állítólag tökéletes fsp epsilon 1010w-os tápot cserébe a garanciális tökéletesen működő 620w-os enermax tápomért + 4e FT.
    Mikor megjött a táp akkor erősen zizegett a pfc tekercs a gépem néha nem indult vele, néha BSOD.
    Ezért elküldtem Udi-nak, hogy javítsa meg és sajnos eddig kellett várnom alkatrész hiány miatt, hogy megtudjam a táp javíthatatlan, a türelmem ellenére így összességében több mint 22e FT-os károm volt. Beleértve a 19e FT tápot az Udi-nak adott 1e FT javításra szánt előleget és 2e FT postaköltséget, hogy eljusson Udi-hoz.

    [ Szerkesztve ]

    For the BIG deal

  • Evgenii

    tag

    válasz sladka_pani #14048 üzenetére

    A temetésről csak annyit, hogy azt megelőzte egy haláleset. Vagyis, barátok közt két héttel előtte, de minimum egy hete tudnia kellett! Szóval ez elég nagy butaság, amikor valaki erre hivatkozik!

    Ezen kívül, az üzletelésben nincs se család, se ilyenek! Azt le kell rendezni kerek-perec! :)

  • Paul119

    addikt

    [link] eléggé kamu szaga van a hirdetésnek :U
    másrészt szerintem ugyan az az ember mint [link]

    [ Szerkesztve ]

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • Evgenii

    tag

    válasz Paul119 #14055 üzenetére

    Vagy két iskolás szívatja egymást, vagy valami csalót sodort ide a szél!
    Szerény véleményem az lenne, hogy mindkettőt ki kellene tiltani!

  • Újoncka

    tag

    Szeretnék fekete pontot kérni dárenbézer kolléga részére a tőle vásárolt laptop töltő miatt!
    A töltő hibás volt: feszültség szabályzó gomb kontakt hibás volt! Okoztam rajta egy hajszál karcot amire azt mondta hogy emiatt nem veszi vissza! Továbbá tüzetes vizsgálat után kiderült hogy a töltő törött volt már mikor megvettem (ránézésre nem látszik)! Mivel nem vette vissza vettem a bátorságot és szétszedtem megnéztem mi van vele! Arra utaló jeleket találtam hogy a töltő már volt szétszedve! Hűtőpanelen harapófogótól származó görbítések és egyébb fizikai behatolás nyomai voltak felfedezhetőek! Valószínűleg próbálta javítani mivel nem sikerült így eladta új ként értékesítve azt! Szerencsére egy ismerősöm ért a nyomtatott panelekhez és megtudta nekem forrasztani! Kapcsolót rövidre kötve és a nyomtatott áramköröket újra forrasztva!
    A fekete pontot az alábbiak miatt adnám neki:
    -Átverés
    -Próbagarancia alóli kibújás
    -Modor, stílus
    -És hogy megpróbálta rám hárítani az általa okozott illetve a készülékben alapból fennálló hibákat!

    Nem korrekt ember nem ajánlom senkinek se a vele való üzletelést!

  • orkester

    senior tag

    Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

  • béke

    aktív tag

    Na ezzel az alakkal [bullshit98] csak az vigyázzon aki nem akarja hogy rontsák az üzletét ha valami nem tetszene neki azonnal okoskodik és próbál mindent elkövetni hogy neki legyen igaza hogy miért is::
    [Xbox360] Nem jasper hanem falconos és ő neki állt feljebb hogy eljött megnézni persze mondani sem kell hogy leépítettem azonnal ahogy azt kell na mindegy szóval vele inkább ne csak ha valami aranyat árul 100ft-ért
    FEKETE NEKI üzlet rontásért :DDD

    Alá írás :)

  • KingSize

    tag

    válasz LampyG #14052 üzenetére

    Ezt nem az első eset -> [link] Aki teheti messziről kerülje el őt!

    [ Szerkesztve ]

    A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó

  • Tottika

    tag

    Rendben,nagyjábol elmondom a történetet,mert érdekes módon mindig a szaros újoncokkal van gond egyre többet.
    Eladtam a kártyát neki(már hülye voltam nem raktam be gépbe amikor átvették)de ők siettek nagyon nem én!Elvitte,tanum nekem is van rá hogy tökéletes volt,mivel ismerősömé volt nem volt húzva meg semmi.A vga mellé járt 5év garancia amit valamiért kifelejt a sztoribol az öcsike.pár hét mulva mondta fagy a kártya ami bármi miatt lehetett.Mondtam semmi gond vidd vissza gariba elvégre 5év van rá és örüljön kap majd egy új kártyát ha tényleg rossz.De ő nem inkább minden egyéb helyre vitte csak oda nem ahol vásárolva lett.Hibás voltam elismerem hogy nem próbáltuk ki de még mindig a garanciát tudom ismételgetni!
    Szemét munka ez hogy a barátaimnak mindennek elmond és az is,hogy érdekes módon mindig annak van igaza aki előszőr ír ide.
    Igen és jobban tennéd ha nem neveznél csalónak,mert ezt már én sem fogom ennyiben hagyni ezt garantálhatom!

    [ Szerkesztve ]

    T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

  • Gabir

    aktív tag

    Üdv,

    kérnék egy nagy büdös FEKETE pontot putyika10 nevű alaknak.
    Egy hibás HDD-re jelentkezett, naivan elpostáztam.
    Persze a pénz azóta is úton van..Ígérgetéshalmazok.
    Febr. végén postáztam, márc. 4-től nem lépett be.
    Nem nagy összeg, de mivel én is pénzből élek nekem is ugyanannyi, mint neki.
    És úgy látom, van más is, aki nem kimondottan elégedett ennek a jóembernek az üzletpolitikájával. (ha szükséges, tudok PM-t linkelni)

  • shift+ő

    senior tag

    válasz dodi112 #14041 üzenetére

    Nem értem a problémád, nekem nem szóltál, hogy gondod van. :W

  • sladka_pani

    aktív tag

    válasz Evgenii #14054 üzenetére

    Értem, próbáltam mindkét félről megközelíteni a dolgokat, hát viccelődni nem szabad vele az biztos, az üzlet meg üzlet... :)

    ...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

  • lazapeti

    csendes tag

    Feketepontot kérnék Bobyking01 nevű felhasználónak amiért nem mondott igazat egy általa hirdetett ps2ről amit elcseréltem vele.
    Azt állította hogy az olvasó tökéletesen működik esetleg egy tisztítás ráfér.
    Én tisztítottam próbálkoztam, de sehogy sem akart működni.
    Ráírtam erre azt mondta, hogy az nem lehet mert működik és tisztítsam meg.
    Megtisztítottam ismét, és ugyan olyan működésképtelen maradt.
    Ekkor ráírtam, hogy szeretnék élni a garanciával-visszacseréléssel, de soha többet nem értem el.
    Senkinek nem ajnálom az illetőt.(Neve látható az adatai között)
    Üdv! És szép napot! :((

  • Lajkó

    őstag

    oroszjrobert, azaz Orosz János Róbert részére kérnék egy fekete pontot, mert: A
    Hardver javítás!!!!(Kondenzátor , szalagkábel , kijelző ....) Hibás kedvenced szakemberre talált! című hirdetésének a kapcsán elvittem hozzá (antisztatikus csomagolásban) egy videokártyát kondenzátor cserére, és (külön csomagolva szintén antisztatikus zacsiban) egy alaplapot, aminek a PS/2 csatlakozója kontaktos volt! Eddig vagy 60-70 hardvert így szállítottam, és nem volt eddig semminek sem baja!
    Utóbbi (az alaplap) a javítás után beszerelésre került, és azóta sem akar rendesen működni. Indításnál a bejelentkező képernyőig eljut, és ezt követően a speaker rendkívül gyorsan, szaggatott hangon csipog. Mintha megkergült volna.
    Természetesen a lapot kipróbáltam minden itthon fellelhető alkotó elemmel (ez 2 proci, többféle ram, 3 hdd, 2 keyboard, 3 egér, stb....). A szétszerelés előtti hardverekkel, és másokkal is. Hátha valami gubanc akadt velük, de mivel egy működő, hasonló kvalitású gépben minden rendesen üzemel, így csak is a lap lehet a probléma forrása!
    Jeleztem neki a problémámat privát üzenetben (melyben tüzetesen ecseteltem a problémámat, és a kárigényem lehetséges módozatait, illetve azok megoldására az alternatívákat), de lereagálta annyival, hogy akkor csak is szállítás közben történhetett baja, mivel Ő nem gányolta össze a lapot! Mindemellett hozzátette, hogy ittas voltam amikor átadtam az anyukájának a lapot ( csak megjegyezném, hogy én voltam az, aki megjegyeztem az anyukájának, hogy sietek, mert lecsaptam 3 sört, és igyekszem ezt mihamarabb folytatni a mai nap folyamán), úgyhogy ne magyarázzak neki, és ne zaklassam, mert Ő nem hajlandó fizetni! Nem tudom ki hogy van vele, de én (90 kilós melós) nem vagyok ittas 3 sör után! :) .
    Arról nem is beszélve, hogy megkérdeztem javítás előtt telefonon, hogy mennyibe fog ez kerülni, és 2.000Ft-ot mondott. Amikor elmentem a cuccokért, már 4.600Ft-nál járt az ár, csak azért, mert kicserélt még egy usb csatit is a lapon. Mivel látta rajtam, hogy enyhén szólva sokallom az árat, így megegyeztünk 2.600Ft-ban! Mit mondjak..., érdekes az árképzés, és érdekes volt a szituáció is! :F
    A lényeg: Amikor kiszereltem picit kontaktosan, de működött! Amikor pedig beszereltem, nem működött! A szállítás során pedig nem történhetett baja a csomagolás mivoltából, és a körültekintő kezelésből adódóan!!!

  • béke

    aktív tag

    Na erről beszéltem nem adja fel: bullshit98

    Erről beszéltem tegnap előtt erőszakos egy ember: [link]

    Erről a témáról van szó egyébként xbox360 de holnap le is veszem a hirdetésem mert nem birom a palit. És nem akarok a tv-be kerülni hogy egy fiatal ember lövöldözni kezdett..... ;] :)

    [ Szerkesztve ]

    Alá írás :)

  • béke

    aktív tag

    SZIASZTOK VALAKI ÁLLÍTSA MÁR LE A ROSSZAKARÓ ÜZLETRONTÓ EMBEREK MERT MÁR A f... KI VAN VELÜK KÖSZÖNÖM!!! Most per pillanat ő róla van szó!! zetlabpc
    és ismét erről a témáról van szó http://hardverapro.hu/apro/xbox360_60gb_jasperhdmi_slim_fekete_joystickal_uj/hsz_1-50.html de ma le is veszem a hirdetést mert nem bíróm az ilyen okoskodó eminens kis B... kat akiknek még a szart is az anyuk törli ki alóluk 20-on évesen és teszik veszik a nyálukat a szegény embereket meg lenézik a diszkriminációról még nem is beszélve na de mindegy azért mehetnek a feketék az ilyen embereknek szerintem Béke mindenkinek.
    Ha valaki nem járt zálogba annak csak örűlni tudok mert nincsenek anyagi gondjai de aki már járt az tudja milyen nehéz. :W

    [ Szerkesztve ]

    Alá írás :)

  • Bedczooo

    tag

    Sziasztok!
    Sajnos vettem egy EX630x Laptopot, utánvéttel a therion24 néven futó embertől.
    A hírdetésben csak annyi volt hogy törött kijelzős gép eladó, ez meg az van benne.
    http://hardverapro.hu/apro/msi_ex630x_kijelzot_keresek/hsz_1-50.html
    Telefonon meg is kérdeztem, nincs más gond a géppel?
    Nem nincs a válasz, csak a ram mellé kell betenni egy másikat, válaszolta.
    Megjött a gép!
    Leírhatattlan állapotban, a ram kuka, a DVD kuka, a HDD szektorhibás, a billentyűzetről hiányzik az INSERT gomb, stb....
    Vigyázzatok vele!
    Ha valaki tudna segíteni ebben az esetben?
    Telefont fel sem veszi, ha felvesz akkor a felesége, aki ugye nem tud segíteni!
    Köszönöm a segítséget.

    Nagy fekete pont, a mérhetetlenül pofátlan eladónak.!

  • Evgenii

    tag

    válasz Bedczooo #14076 üzenetére

    A hirdetésben szerepel a következő sor: "A kijelzőn kívül jól működik akár alkatrésznek is vihető!" (Lényeg vastaggal kiemelve)
    Tehát, az eladó jelezte, hogy a gép nem 100 %-os állapotú!
    Az a tény, hogy amíg nála volt, addig a gép "hibátlanul" működött, nem garantálta semmi, hogy esetleg 2 nap múlva nála sem döglik be!
    Egyébként, a 40.000 ft-os árra azt tudom mondani, hogy olcsó húsnak híg a leve!

    Tegyél feljelentést! Viszont minden olyan alkatrészt ami meghibásodott, add át a hatóságnak, hogy megtudják vizsgálni, hogy azok körülbelül vagy pontosan mikor mentek tönkre!

    A per nem hinném, hogy megéri, hiszen annak ugye van egy ügyvédi költsége is...

    De, tégy belátásod szerint! :)

  • moex1

    tag

    Üdv!
    PhilipRuss -al vigyázzatok! A történet a következő:
    Gondoltam egy merészet, és beleugrottam ismeretlenül az Xbox360 világába. Emberünk árult egy 3 ledes xbox 360 -at, ami állítása szerint javítható, és egy 20 perces szervíz után máris használható lesz. Összefutottunk Budapesten személyesen, átvettem a boxot, és mivel nem értettem hozzá, nem is nagyon nézegettem. Hisz' úgy is megígérte, ha nem sikerül javítani, akkor visszaveszi. Azonnal el is csattogtsam szervízbe, ahol pár napra vállalták a munkát. Néhány nap múlva felhívtak a következővel:

    A gépben nincs olvasó, a dvd előlapja csak be van ragasztva, nem hozzá való gpu van benne, a cpu-ra a borda rá van ragasztva, nem távolítható el róla, a ház is szét van barmolva belülről, úgy lett összeragasztgatva.

    Tehát gyakorlatilag egyetlen használható alkatrész sincs benne. Node sebaj - gondoltam - majd felhívjuk emberünket, és visszaveszi (bár erősen bűzlött már a dolog). Telefonban közölte, hogy "a héten, vagy jövő héten megek Budapestre, majd hívlak". Ennek kb 3 hete. Azóta hiába hívogatom, a szám ki van kapcsolva. Ha jól emlékszem, Kiss Ádámként mutatkozott be. Bár mindössze 5500 forintról van szó, de akkor is... Ez az első rossz tapasztalatom it,, pedig már elég sok üzletet lebonyolítottam.
    Vigyázzatok vele, ha feltűnne.

    Az Alone in the Darkban van multiplayer? :)

  • Brae

    őstag

    koverm fórumtárs sajnos egy inkorrekt kis köcsög. Háromnegyed órát vártam rá az általa megnevezett helyen és időpontban, ahova nem jött el, többszöri telefonra és sms-re nem reagált. 2 Bkv jegyem és másfél órám ment rá a semmire, pedig lett volna mit csinálnom. Nagy szőrös fekete pont jár neki.

  • Brae

    őstag

    válasz Brae #14080 üzenetére

    Most látom, hogy nem csak nekem volt bajom vele. De ebből is tanultam, mindig rá kell keresni itt az illetőre, akivel bizniszelni készülünk.

  • Bedczooo

    tag

    válasz shteer #14077 üzenetére

    Köszönöm, de nem az a feljelentgetős tipus vagyok, azt gondoltam esetleg ki lehetne innen a PH-ról takarítani ezeket a hozzá nem értő átverős, sunyi, alakokat.

    Persze ha 1-2 száz ezerről lenne szó akkor esetleg feljelenteném, vagy elmennék megnézném hol lakik és bekopognék.

    Szerencse a szerencsétlenségben, hogy 37 ezer forintot fizettem és kaptam egy romot, ami ér ugy 25 ezret, ez is jóindulattal.

    Legközelebb kérek képeket és teszt videót is.

    Mindenkinek ezt ajánlom, aki látatlanban vásárol.

    Mégegyszer köszi a gyors választ.

  • Bedczooo

    tag

    válasz Evgenii #14078 üzenetére

    Természetesen nem 100%-os mivel törött a kijelzője.
    Felhívtam a telefonon a sunyi eladót és azt válaszolta hogy csak a kijelző tör el és a ram mellé kel rakni egy másikat akkor megy a gép.
    Elmagyaráztam hogy mit szeretnék a géppel, vagy is nekem egy használható, működő gép kell, mert nekem van kijelzőm és össze szeretném rakni. (mivel annak csak a kijelzője tört el).

    Nekem akkor szált el az agyam, amikor az eladó által minden rendben gépről, pontosabban a bill-ről az INS gomb hiányzott. Kerestem a csomagban, de sajnos nem a postázás által nincs meg.

    Mondtam, jó, akkor nézzük tovább.
    A DVD semmit nem olvas, a HDD 9 bad-os, a kártyaolvasó semmit nem olvas, a ram mellé hiába rakok egy másikat meg sem nyikkan a gép, csak akkor ha ki veszem a hibás ramot ami a géppel jött, vagy is kouka a RAM.

    Az az igazság nagyon meörültem a gépnek hogy, sikerűlt szereznem és tesség beszivattak.

    Ja és el nem felejtem!

    Telefonon kérdőre próbáltam vonni a szakit, aki eladta, de nem tudtam vele beszélni, csak a neje látott el kacagtató tanácsokkal.

    A további szét szedés után derűlt ki, hogy egy buherált roncs az egész, a bekapcsoló panel kimozdult (gondolom a leesés által) a szaki ezért nem tudta bekapcsolni, semmi gond ki pöckölte egy papír galacsinnal.
    A DVD nem olvasott és kibájlungolta egy kis Tesco blokk darabbal.
    Nem is folytatnám, mert nem lenne elég hely a felsoroláshoz, miket eszkábált a működésre bírás céljából.

    Sajnos már szét szedtem és kipucoltam, megpróbáltam használható állapotha hozni a dolgokat.
    Ezért nem járható út a fel jelentés, mert már nehéz bizonyítani, utólag.

    Köszi a választ.

  • wxppro

    aktív tag

    hugó33 nevű felhasználóval nem érdemes üzletelni. Vagy éppen Börni007-tel? Ezt majd a moderátorok eldöntik. Mindenesetre fura, hogy ez a két (vagy éppen egy?) úriember ugyanabból a városból, Debrecenből való, és 44 illetve 64 napos regisztrációval hirdet egy - egy ugyanolyan tápot, ami elég ritka darab, és csere is érdekli mindkettőt. Érdekes módon a régebbi hírdetés még él, az újabb pedig már nem.
    Anyagi kárt ugyan nem okozott, de több mint egy hétig ígérgette, hogy elpostázza nekem a tápot, amiből nem lett semmi. Csak akkor szólt, hogy eladta már, mikor szóvá tettem, hogy miért tart ennyi ideig eljutni a postára, és feladni a cuccot, ahogy megbeszéltük. Nem szavahihető, úgyhogy vigyázni kell Vele.
    Persze, mindenkinek a saját joga eldönteni, hogy kinek és mit ad el, de azért kissé fura, hogy hirtelen ilyen keresetté válik egy állítólag hosszú ideje a polcán porosodó tápegység.
    Ez a bejegyzés egyébként eszembe sem jutott volna, hogyha tisztességesen közli, hogy inkább eladja helyben. De mivel nem így történt, úgy gondolom, jár Neki egy figyelmeztetés, plusz az illetékeseket kérem, vizsgálják meg, hogy nem dupla regisztrációval állunk-e szemben.

    Hugo33 eltörölve, valóban Börni007 szelleme volt

    [ Módosította: Oczu ]

  • Diablo18

    senior tag

    mikor kértem bizonyítékot a ramok felől már nem válaszolt xD :R

    van 1 black pointom Rómeó miatt
    tozo nak pedig a másik 1 giga kingmaxot adtam el
    annak sem volt semmi baja

    Privát üzeneteket nem hozunk nyilvánosságra a másik fél beleegyezése nélkül. Ebben az esetben a szándék megvolt, többször ne forduljon elő, ez mellé nem lenne baj, ha moderálnád magad!

    [ Módosította: Oczu ]

  • ark001

    csendes tag

    válasz wxppro #14085 üzenetére

    Elbeszéltünk egymás mellett szerintem az voit a probléma.Nem akartam átvágni amúgy is úgy volt hogy én elküldöm a tápot és csak utánna fizeti ki ha már megkapta és letesztelte.
    Viszont közbe jött egy ajánlat helybe és eladtam.Utánna rámirt a kölyök hogy küldöm e már?Én megirtam hogy már eladtam és bocs már nem aktuális.És ezen akadt ki.

  • koverm

    csendes tag

    válasz Brae #14080 üzenetére

    neked meg egy .......... irtan félorával elöte nem tom átt veni soorry

    Kulturáltan legyetek szívesek!

    [ Módosította: Oczu ]

    referenciáim http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=74181

  • Brae

    őstag

    válasz koverm #14090 üzenetére

    Egyrészt nem félórával előtte írtál privátot, hanem kevesebbel, amikor már rég elindultam. Másrészt nem viccből adtam meg a telefonszámom és te sem a tiéd, ha nem hívsz/írsz, legalább illett volna bekapcsolva tartani, ugyanis én hívtalak többször is ~egy órával a találka előtt is megerősítésképp, csak éppen ki voltál kapcsolva. Harmadrészt pedig már szerepelsz ebben a topikban és tudod nem zörög a haraszt... Negyedrészt ez a stílus és a helyesírás (hiánya) téged minősít, nem tudlak komolyan venni.

    [ Szerkesztve ]

  • Rómeó

    tag

    válasz Diablo18 #14086 üzenetére

    Rómeó

    A feketét megérdemelted! Ez a legkevesebb,megérdemelnéd,hogy átméretezzem a képed!

    Miért bizonygatnék neked bármit is,tudtad,hogy xarok a ramok,mégis hibátlanként árultad!

    Többször is ígérted,hogy visszaveszed,csak nincs pénzed! még csak megközelítő időpontot se tudtál adni, procit kell venned...tandíjat kell fizetned...bla-bla

    A szádra nagyon vigyázz kisfiam! "a távolság nem akadály"

    Kulturált megnyílvánulást kérek!

    [ Módosította: Oczu ]

    Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

  • wxppro

    aktív tag

    válasz ark001 #14089 üzenetére

    Aha. 3. regisztráció, éljen... :W
    Amúgy meg kölyök a padtársad esetleg az iskolában, egy 40 éves kétgyermekes, családos emberrel beszélgetsz, barátom.
    Világosan leírtam, hogy miért kaptad a bejegyzést, anyagi kár nem ért, viszont a tájékoztatás teljes hiánya, és az ígérgetés a tettek helyett, éppen ebbe a topikba való.
    Mint ahogy az is, hogy dupla regisztrációval szédítetted itt a jónépet, két acc alatt két hirdetéssel árultál egyazon terméket.
    Ha anyagilag is átvertél volna, már nem írogatnál ilyen könnyedén, ne aggódj, és nem itt, hanem a csalók topikjában virítana a neved. És nem csinálnál egy harmadik regisztrációt, annak ellenére, hogy kettőt már kitiltottak innen. Ha ennyiből sem esik le, hogy az ilyen viselkedés itt nem kívánatos, akkor nem tudom, miből tanulod meg.
    Az elbeszélés egymás mellett meg abból állt, hogy egyik héten megbeszéltük, másik hét elejére ígérted a postázást, nem küldted, aztán csütörtökre ígérted a postára adást, nem történt meg, ezután kuss, aztán mikor rákérdeztem, hogy mi van, közölted, hogy eladtad helyben. Ha ez Neked egymás mellett elbeszélés, akkor nagy problémáid lehetnek szövegértés, és fogalom értelmezés terén egyaránt...

    [ Szerkesztve ]

  • Bálint85

    senior tag

    kohi partnernek egy hatalmas feketét az átveréséért! Vettem tőle a GPS-emhez egy tapadókorongos tartókart és azt írta,hogy semmi baja nem is törött. Erre meg megérkezett a csomag és el volt törve! És még azt állítja h én törtem el. 1500ft volt a tapadókorongos tartókar ,de a becsülete is akkor 1500ft vicc :W

    http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

  • GhanBuri Ghan

    őstag

    Panasz [boeing] kartársra: eladott egy CX400 tápot, ami szép és jó, viszont hiába van még rá papír szerint egy év garancia, ha felbontotta a tápot. ('Warranty void if removed' cimke átszúrva a csavarnál). Személyes garanciát nem hajlandó vállalni a garanciaidő végéig.
    Amikor tisztázni akartam a dolgot, akkor a telefont kétszer is kinyomta.

    Privát megy neki, rendezze az ügyet, 1 hetet adok rá

    [ Módosította: Oczu ]

  • hcs0924

    tag

    Sziasztok!

    WhIsPeRs felhasználót fekete pont-ra szeretném előterjeszteni, mert két héttel ezelőtt egy Xbox360 cseréje alkalmával megkárosított, nem az előre megígért típusú gépet kaptam meg tőle, ráadásul bannolva is volt. Ezeket a dolgokat sajnos csak később vettem észre, mert mindezért 160km-t utaztam ráadásul, és az üzlet megkötésének helyet adó vasútállomáson csak bekapcsolni tudtam a gépet, ezért semmi hiba nem derült ki. PÜ-ben felszólítottam, hogy a megkárosításomat rendezze, máig nem válaszolt. Mit tehetek?

    Köszönöm a segítséget előre is.

    A fent említett felhasználó:

    http://hardverapro.hu/tag/whispers.html

    Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

  • phenomHUN

    aktív tag

    válasz mad1 #13921 üzenetére

    Viski Tamás megint XBOX 360 alkatrészeket és kiegészítőket árul nagyon olcsón, a jelenlegi felhasználóneve: NoManna, a jelenlegi mail címe pedig: kex0303@freemail.hu
    NAGYON VIGYÁZZATOK VELE!

    [ Szerkesztve ]

  • McNamara

    Ármester

    Szeretnék panaszt tenni farkastibor1 nevezetű tagra. Egy Bad Company 2 játékomat szerettem volna elcserélni Black Opsra. Azt írta Németországba dolgozik és csak cd kulcs kell neki. Én átadtam minden infót, hogy játszhasson. Gyorsan megváltoztatott mindent ami a játékhoz kell és kilépett a beszélgetésből. MSN címe: raidz-@windowslive.com. Itt a hardveraprón meg más van megadva.
    Nem csak én, de más is panaszkodott már rá: http://hardverapro.hu/apro/call_of_duty_black_ops_elado_19/hsz_1-50.html
    Most meg azt ecseteli, hogy én loptam el az ő játékát :) Érdekes módon egyből kitörőlte az összes kamu hirdetését.

    [ Szerkesztve ]

  • Rakman

    tag

    Fekete pont jár cucci30 felhasználónak.
    DVD lemezeket vettem tőle.
    Azt mondta bontott lemezeket küld, mert csak úgy vállal rá garanciát.
    Mondtam OK.
    Megkaptam a lemezeket, gyorsteszt. A lemezről nem lehetett visszaolvasni az adatokat.
    Nézem a lemezt, karcos a hátoldala. Miután végignéztem a az összes lemezt, kiderült, hogy 100 db-ból 40 db hasonló tulajdonságokkal bír, sőt REPEDT is van közte.
    Küldtem privát üzenetet, hogy mi legyen?
    Szerint az kizárt, hogy karcosak a lemezek, mert mindet átnézte...
    Küldtem neki képeket, aztán egy darabig csend, nem jelentkezett.
    Én naponta írtam neki, de semmi reakció!
    Majd egy hét után közölte, hogy ne nyaggassam, mert megkaptam a lemezeket.
    Ennyi nincs mit mondani, aki ezután üzletel vele, az vessen magára!

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rakman

  • Mulderpapa

    aktív tag

    Fekete pontot kérnék Ghosti-nak Ezért az üzletért.
    Egy Fujitsu Siemens N560-as PDA-t hirdetett, ám a helyszínen kiderült, hogy a készülék nem az a típus, ami a hirdetésben szerepel, hanem egy N500. (azóta persze át lett írva a hirdetés, meg ahogy nézem az url alapján, előtte is más típusként volt fent)

    Röviden a különbségek: Feleakkora teljesítményű processzor, fele annyi RAM, fele akkora felbontású kijelző, nincs WiFi, nincs Bluetooth.
    Külsőre nagyon hasonlít a két készülék, de erősen kétlem, hogy nem tűnt fel a hirdetőnek, hogy teljesen más készüléket hirdet. Egyrészt a feleakkora felbontású kijelzőből lehet látni, másrészt az akksi alatt is megtalálható a típus, illetve a készülék "eszközinformáció" menüjében is.
    Végeredményben felautóztam Bp-re a semmiért...

    Látom nem én vagyok az első, aki panaszkodik Ghostira.

    [ Szerkesztve ]

    "Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

Aktív témák