Keresés

Aktív témák

  • hcs0924

    tag

    Sziasztok!

    WhIsPeRs felhasználót fekete pont-ra szeretném előterjeszteni, mert két héttel ezelőtt egy Xbox360 cseréje alkalmával megkárosított, nem az előre megígért típusú gépet kaptam meg tőle, ráadásul bannolva is volt. Ezeket a dolgokat sajnos csak később vettem észre, mert mindezért 160km-t utaztam ráadásul, és az üzlet megkötésének helyet adó vasútállomáson csak bekapcsolni tudtam a gépet, ezért semmi hiba nem derült ki. PÜ-ben felszólítottam, hogy a megkárosításomat rendezze, máig nem válaszolt. Mit tehetek?

    Köszönöm a segítséget előre is.

    A fent említett felhasználó:

    http://hardverapro.hu/tag/whispers.html

    Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

  • hcs0924

    tag

    válasz r3dsnake #15026 üzenetére

    Na most már rohadt jó lenne, ha leállítanád magad. Miért kell óvodás módjára itt siránkoznod?? Leírtam neked, hogy nincs rá pénzem, az, hogy utána keresek másnak telót, SEMMI KÖZÖD HOZZÁ, nem lógok itt reggeltől estig, ezért igen későn, de szóltam ,hogy mégsem kell!!!! Mondtam neked, hogy vegyél másik telefont, vagy kényszerített valaki???? Azóta meg írogatsz ide, a hirdetéseimhez, meg mindenhova, ne legyél már ennyire értetlen!!!!
    Utána meg fogod magad, és beírsz engem a Google-ba, és megtalálod a hirdetésem, ahol házat árulok mert ez a munkám és számon kéred rajtam, hogy "házat meg tudsz árulni?" MÉGIS KI A FENÉNEK KÉPZELED MAGAD???????

    Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

  • hcs0924

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom feketét érdemel-e, ezt döntsék el a tisztelt kollégák, minden esetre mindenki vigyázzon Stenli89 emberkével, megbízhatatlan!! Jelentkezett ERRE a hirdetésemre, vagyis az előzőre, mert miatta leszedtem :W Kérdezte, van-e posta előre utalással, megadtam a szükséges adatokat, és kb, két hete várom az utalást!! Többször megkérdeztem tőle, biztosan kell-e neki, 2 naponta nyögött ki annyit, hogy persze, állítása szerint elutalta a pénzt :C Azzal reklámozza magát, hogy 21 pozitív értékelése van, nem tudom honnan szedte össze, biztos a haverjaitól! :F

    Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

Aktív témák