Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz Cheesy #24418 üzenetére

    Szia ne kérdezd mert szerintük tökéletes.2 hétig használtam SZAAAAAAR! ne vegyél alig tudtam megszabadulni tőle.Vissza tértem a Wm ra.GPS szar benne 10-15 perc mire jelet fog azt is eldobálja,hátlap katasztrófa,akksi szar szépen elcsurog belőle a nafta,Wifit eldobálja,alattomosan mindíg igyekszik a 3 G t megnyitni,folyamatosan buherálni kell a romokat,hogy menjen.Amennyiben marhára van időd buherálni abban az esetben tökéletes vétel.A háttérben állandóan fut 10-15 program.NEM AMOLED tft.Azért írom így priviben mert nagyon össze vesztem velük jó párszor mert voltunk páran akik leszaroztuk a készüléket,és nem tetszésüket váltotta ki nem ismerik el,hogy nem egy műremek.Szerintük a világ legjobb telója.Olvasd végig a hozzászólásokat miről is szól az egész.Ez szar az nem megy el tünnek a kontaktok stb.SD kártyát nem használ mert nem tudja a rendszer csak legfeljebb a 2.2,de nem biztos,hogy lesz rá.2 partíció kell,hogy használja,de akkor sem úgy ahogy kell.

    Egyébként a pénzeden azt veszel amit jónak látsz kérdeztél Én válaszoltam 2 heti kínok után,nekem ez a véleményem
    Tavasszal jön a 3.0 szoftver a Droidokra itt még a 2.1 nél tartanak talán az már üti a szintet amit Én elvárok egy telefontól.Ja és az SMS gondjait még nem is írtam nem a címzetnek küldi hanem teljesen más címre neked meg jelzi,hogy elküldte a címzetnek csak némi malőr miatt nem az kapta.

Aktív témák