Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FRICKY

    csendes tag

    válasz majerl #1 üzenetére

    Üdv!

    Egész jó kis telefon ez én csak csodálkoztam amikor megláttam hogy, milyen szépen befogja a tv adásokat.Olvastam egy másik tv.s mobil tesztjét és arra nagyon panaszkodtak hogy Pesten sehol nem lehet tisztán fogni az adást.A doboz tartalma se hagy kivánni valót maga után van benne stereó headsett, adatkábel, töltő, autós töltő 2 db 3800mah-s aksi azért ez nem semmi még nem találkoztam ilyen magas mah-aksival mobiltelefonba és ráadásul 2 van belöle.Kezelhetösége egész könnyü még ugy is hogy,nem magyar nyelvü.Amit tudni érdemes róla érintökijelzős 262 ezer szinü,2mpx es kamera, dual sim-es két kártyát kezel egyszerre bluetooth, beépitett tv tuner analog tv adás vételére alkalmas,fm rádió van bene itt nem a headsett az antenna igy nem kell bedugva hagyni ha kihangositva szeretnénk halgatni .Nekem sikerült bele eröszakolnom egy 2gb-os micro sd kártyát.Az mp3 zene nagyon jól szol rajta sőt az nem is kifejezés egyszerüen üvölt nagyon hangosan szól elvileg 3d hangzást is produkál de ki tudja azért én megvagyok vele elégedve jó kis telefon ez. :C

Új hozzászólás Aktív témák