Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majerl

    csendes tag

    válasz FRICKY #2 üzenetére

    Szia ! Na most már legalább ketten vagyunk ! Lehet, hogy még többen is leszünk, mert
    azért látok mindig ilyen tipusú eladó telefont külömböző aukciós honlapokomón.
    Én sajna használtan, és kissé hiányossan vettem a mobilt, nincs hozzá cerka,
    USB füles, meg leírás sem.A 2 akku megvan, bár kissé túlzónak tartom a 3800mA-os
    címkét rajta.A kameráján 2 megapixel van, valójában az enyém csak 1.3 mpixeles, de
    ez nem furcsa a kínai gyártóktól, volt már olyan tipusom amire szintén 2 mega volt
    írva,de max. VGA felbontást tudott.
    Ennyit a negatívumokról, ami szerintem nem sok minden.
    Nekem is sok adás bejön a TV-jén , bár minden csatornának van egy kis alap susogása.
    Sok mindenre rájöttem magamtól a használatával kapcsolatban, példul van videokonvertáló
    prgim, amivel olyan formátumra tudom alakítani PC-n a videót, amit le tud játszani
    a mobil. A kínai mobilok másik furcsa problémája az, hogy csak nagyon kis méretű
    áttöltött képeket hajlandóak megjeleníteni alapból, de erre is találtam megoldást, most
    már akár 1 megás képeket is nyugodtan nézegethetek a mobilon.
    Sajna az engieer kódot még mindig nem sikerült megtalálnom hozzá, ezzel be
    lehetne menni a szervízmenűbe. A másik dolog amire még nem jöttem rá az az, hogy bekapcsolás után néhány órával magától kikapcsol, annak ellenére, hogy az auto off nincs aktiválva.

Új hozzászólás Aktív témák