Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SwissAirplan

    aktív tag

    Nem tudom hol kérdezzem, deremélem nem haragszik meg senki ha itt is és a barkácsolós topicba is hiszen egyik helyen a szakmai oldalra kapok választ a másikon meg akik néznek ilyen videokat azok tudnak megnyilvánulni!

    A lényeg a lényegben, elég sokat szoktam barkácsolni tákolni, párszor már mondták kollégák ismerősök hogy tobjak fel rola videot! Ok ezzel nem is lenne gond.
    Én Magyar vagyok elég sok magyar ismerősöm van aki nézné, de mégtöbb Német illetve Svájci!
    Néztem Youtubos irányelveket hogy mi lenne a legjobb.. két külön csatorna vagy egy csatorna de magyarul is és németül is feltölteni a videot vagy pedig egy csatorna ( mivel több lenne a német aki nézné) ezért németül feltölteni és magyarul alászövegezni de nem adot konkrétumot hogy melyik megoldás a jó!

    Ti mit javasoltok? Mi lenne a jobb? Hogy csináljam?

  • SwissAirplan

    aktív tag

    válasz ledgeri #6422 üzenetére

    Köszönöm... ilyet láttam már többet is. Valószínűleg én is akkor ezt fofom követni.
    Amugy hangalájamondásos :DD :DDD videokat tervezek, már ahol magyarázás lesz ugyhogy legalább nem kell 2 szer felvennem a kamerával!

  • SwissAirplan

    aktív tag

    Sziasztok!

    Annó beszéltem erről a témáról, most elis küldtem ezt az üzenetet annak a pár embernek akivel annó tovább vittük privátba, de aztán mégis ugy döntöttem hogy kirakom ide is hátva van más is aki tud és akar érdemben hozzászolni!

    Tehát:
    Hát egyre jobban rákészülök erre a facebookos csoportos oldalas dologra!
    Elkészült a műhely ahol a tartalmakat gyártanám, helyesebben meg van hozzá minden.

    Ugye az elep koncepció az az volt hogy DIY videokat készítek Lakásautomatizáció Hobbielektronika és FPV kategóriába! És ezeket támogatnám meg egy egy egy weboldallal illetve egy egy egy csoportal vagy oldallal.

    A véleményeteket kérném ki! Jelen pillanatban azt sem tudom hogy a 3 "küönböző stílusu" videókat egy csatornára töltsem vagy csináljak neki 3 külön csatornát?

    A nyelvel rájöttem hogy nem fogok foglalkozni, mert "szöveg nélküliek lesznek a videók. a hozzá tartozó weboldalak ahol szintén fent lesznek a videók és egy kicsivel több tartalom ( magyarázat, leirás) az lessz többnyelvű..
    De itt szintén kérdés hogy 3 külön weboldal vagy egy weboldal és 3 nagyobb almenü a 3 témának?

    A Facebook-al kapcsolatban, meg arra jutottam, hogy szerintem csinálok Oldalt, mert azt jobban lehet hirdetni és szponzorálni! Viszont csinálok ugyan olyan néven Csoportot is mivel az meg öngerjesztő tud lenni, és ha tetszik valakinek az oldal akkor meg tud hivni oda több embert...

    Tehát ugy igazából a kérdés:

    Ti szétszednétek e a 3 Irányzatot, ami tulajdon képpen teljesen eltérő, de mégis egybe vág mert pl a hobbielektronika témába csinál az ember cuccokat a lakásautomatizációhoz!

    Vagy egybenhagynátok a "Brand"-et és csak tagolnátok, csatornán weboldalon és facebookon belül?

Új hozzászólás Aktív témák