Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemox

    csendes tag

    válasz Proxy2 #7188 üzenetére

    A quicknick féle "XPEnology-DSM-6.0.2-8451.5-quicknick-esxi-boot-v2.2.ovf.zip" verziót végül is feladtam, úgyis azt írja, hogy :
    Downloads temporarily offline. Making several changes to improve upon and will release 2.3 soon.

    If you are currently on 6.0.2 on Jun's loader, then there really isn't going to be a massive change coming to this loader unless you need a driver that I am working on. Be patient please.

    Szóval áttértem a JUN loaderére, amit javasoltál. Nagyon köszi a leírást, megcsináltam. Az alapján nekem nem indult el, sok olyan eszköz volt a VM-ben ami nem kellett, ill. vmi miatt nem tudtam módosítani.

    Szóval elővettem csak az IMG fájlt és SN és MAC módosítás után a StarWind V2V Image Converter-rel elkészítettem a VMDK fájlt, amit használtam a VM elkészítésekor. Nos így már elindult a telepítő és nem állt ki hibával.
    Valószínű vmi baj volt a quicknick féle bootloaderrel. De most már jól megy a Xpenology DSM 6-tal, most akkor kezdődhet az ismerkedés. Hála neked.

    hamubasültpogácsa

Új hozzászólás Aktív témák