Új hozzászólás Aktív témák

  • nlq

    aktív tag

    válasz Jim74 #601 üzenetére

    Jim74 en a google a te baratod beszolos vagyok, de azoknal akik mondjuk egy nap alatt tudnak kerdezni 10 olyat ami elegge alap trivialis azaz ha 1x rakeresett volna akkor tudna legalább a felére a választ

    mindenki hasra van esve a sata 3 tol ez szerintem valami uj fétis :) ha egy winyot dugsz ra a sata 2 re es az max 150 Mbyte/sec et tud (ami nagyon jo winyo!) azt kb tök mindegy hogy sata 2 re vagy sata 3 ra dugja (na jo a 64 MB cache-t ki lehet olvasni 1 picit gyorsabban)

    Kispalsz:
    jo alaplapot vasaroltal tutti csendes lesz...azota amit tapasztaltam meg vele:
    érdemes 12V tapra dugni és nem 19V noti tapra ! ha noti tapra dugod, es megterheled 2-4 winyoval akkor bizony nemelyik ellenálás az alaplapon nagyon (érts: nem lehet megfogni) melegszik! szoval 12V a jo valasztas

    egyebkent a masik zsakutcad az lesz, hogy 2db winyora tervezel hazat vásárolni!
    de gyorsan ki fogod nőni! (tapasztalat a vevoim ~70%-a akik 2 diszkel szamoltak anno azota mar a 3. vagy a 4. diszkjuknel tartanak)
    különben is 4 sata portos az alaplapod hagyd meg a lehetoseget hogy betehess meg 2 diszket... azon a nehany centin mar nem mulik semmi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák