Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz icemad #190715 üzenetére

    Nem tudom milyen feltételt vagy pénzt ad a MS de tuti nem poénból mentek oda ezek a címek.. Tombi is köztudott jócskán elmarad a korábbi rész(ek) eladásától így kellett a zseton... MS gondolom meg a game pass miatt nem 3 ft-ot ad.

    Next PC Upgrade: 2022

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz icemad #190715 üzenetére

    EA Access-ről van szó és viszonyításnak adtam meg: a FIFA-k olyan 10 havonta kerülnek be ill. a többi sport játék is. Az Anthem nagy bukó volt az kicsivel több mint fél év után volt benne.

    De igazad van, talán a BF5 jobb viszonyítási pont. Tavaly november elején jelent meg és idén júniusban került be, tehát mondjuk azt, hogy ha ez egy standard dolog akkor olyan jövő június - augusztus között lehet benne.

    (#190716) Crytek: a 2013-as játék eladásait már az előző sem tudta karcolni. A SotTR még épp egy éves, a Rise of the Tomb Raider 4 év alatt összehozott 7 milliós eladásához képest egy év alatt 4,2 millió eladása van, úgy, hogy megjelenés után 5 hónappal bekerült a Game Pass-ba.

    Volt már itt egy cikk korábban, hogy az előfizetéses game library típusú szolgáltatások emelik az eladásokat, de egy játék nem azért kerül be feltétlenül a GP-be mert "rossz" lett, hanem akár azért is mert vagy az MS akar magának nagyobb közönséget és több előfizetést vagy pedig azért mert a kiadó dönt úgy, hogy most jött el az ideje.

    (#190718) icemad: szerintem úgy értette, hogy azért került be, mert rossz.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák