Új hozzászólás Aktív témák

  • Jarlaxle

    senior tag

    válasz LucifeI2 #15841 üzenetére

    Olvasd majd el amit linkeltem talán? Ő maga írja hogy fel lett ajánlva. A botos témával meg hiába erőlködsz, nehezen tudsz vele belém kötni mert én velük ellentétbe megkaptam a büntetésem egy ugyanúgy tilos dologért mint a wintrade; azóta kipihenten újra visszatértem és ugyanoylan színvonalon folytatom a játékot. Jah és én FS-re se híreztettem ki hogy mekkora király vagyok de bannoltak. Mint hc pve-snek, szerintem eléggé jó elképzelésem van hogy mennyit kell szenvedni a sikerért ebbe a játékba, úgyhogy van tippem hogy mennyi időt öltek bele. Én se fogok exploittal bosst ölni és után a mellemet verni, remélem érzed a hasonlatot. Engem az egészbe leginkább az zavar, hogy minden létező fórumon fikázva lettek a kínaiak aztán ugyanazt a módszert használták ők is. Jah és mondtam már hogy _olvasd el_ a linket? Még a nagy spanoknak is kétségeik vannak a dologgal kapcsolatban.

    Én ezt amúgy témaindítoként hoztam fel, és eléggé jó kis vita kerekedett belőle, a személyeskedő kötekedést felejtsd inkább el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák