Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Gabor343 #15580 üzenetére

    Ezt tanulmányozd végig: [link]

    Ezen felül, a BT-7 egy light tank, ami azért olyan gyors, hogy felderíts, és az ellen tüzérségét pusztítsd, ha oda tudsz jutni. A T-34 egy medium tank, viszont papír a többi nemzet 5-ös szintű medium tankjaihoz képest, szal nem olyan űber tank, mint mikor a háború elején nem tudták átlőni őket a németek korai tankjai...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • csigacska

    tag

    válasz Gabor343 #15580 üzenetére

    Én a KV1 féle ágat kezdtem meg először, igen gyorsan el lehet jutni a KV1-ig, ami egy igen kellemes tank. Főleg a 107es ágyúval, kicsit lassú, lassan fordul, de a saját szintjén lévő tankokat lehet írtani vele rendesen, és az 1-2-vel magasabb osztályú tankokkal is fel lehet venni a versenyt, ha ügyes vagy.

    Ami nagyon jó volt még azon a tankon az a 152-es ágyú, kicsi átütőerő, de baromi nagy sebzés, sikerült már vele 68%-os tigris 1 lövésből kiszedni. Én a mai napig használom, mint farmoló tankot, jól hozza a kreditet.

    [ Szerkesztve ]

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz Gabor343 #15580 üzenetére

    A nagyágyúk majd írnak még , de goldot csak venni lehet még anno a bétában kaptál naponta 250 free goldot. Rengeteg klán van amúgy szóval a lehetőség adott a csatlakozásra , nyílván minden klánnál mások a feltételek . A Bt7 még nagyon gyenge érdemes továbbvinni az ágat amennyiben neked a könnyő tankos harcmodor fekszik . Olvasd a fórumot játsz és hamar képpen leszel . hogy milyen irányba kell fejlődnöd. Amúgy Bt7-el ha nagyok közzé rak be akkor érdemes előlremenni felfedezni a többiekenek ( scoutolni ) és ha van rá mód sebezni az ellent akkor sok xp-t kapsz.Amennyiben ez neked nem fekszik akkor érdemes váltani mert a későbbiekben az A20-al ugyan ez lesz csak nagyban na az a szívás néha .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Gabor343 #15580 üzenetére

    A saját kategóriájában nem gyenge, viszont tier 3-as vagy, ami összekerül magasabb tier-ü tankokkal is, azoktól meg már óvakodni kell. Amúgy is, teljesen máshogy kell játszani light, med és heavy tankokkal. A te szereped elsősorban a felderítés, és az ellenséges artyk kiszedése. Ettől függetlenül még sikerrel felveheted a harcot akár heavy tankokkal is, feltéve, hogy soha nem állsz meg. Körözz körülöttük, ne hagyd, hogy rád fordítsák a tornyukat és beszorítsanak, és folyamatosan csipegesd őket.

    Szerintem igazán rossz tank nincs a játékban, mindegyikkel meg kell tanulni játszani. Továbbá érdemes azt is a szemed előtt tartani, hogy alap felszereléssel mindegyik tank gyenge, minél hamarabb ki kell fejlesztened a jobb ágyút/motort/tornyot/láncot, és mindjárt jobb lesz.

    Amúgy minél magasabb tier-ü tankkal vagy, annál több időbe kerül a következő tier (és a jobb felszerelés) kifejlesztése.

    ***

Aktív témák