Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz #43783936 #8300 üzenetére

    Hogy ez véletlen-e vagy némi akarat is van benne?

    Már több tankomnál volt úgy, hogy egyszerűen azt mondtam, ezzel a borzalommal nem játszom, inkább szabad xp-ből megoldottam, pl a tiger vagy az E75 volt ilyen, azok tényleg iszonyatosak, de mondjuk ez a 3001p is valami hajmeresztő stock állapotban és hiába van meg a nagy csúzlim kifejlesztve, először lánc és torony kell

    Ugyebár szabad xp-t nehéz összeszedni, de arannyal már könnyen lehet konvertálni, úgyhogy az összefüggés megérthető, de nem bizonyítható. Csakhogy érdekes, az E75-el mentem talán 10 csatát stock állapotban és tényleg iszonyatosan buta csapatokhoz sorsolt, esély nem volt a győzelemre és én meg azzal a szutyokkal nem sokat tudtam hozzátenni. Érdekes, ahogy felfejlesztettem fullosra, mert volt annyi szabad xp-m, azonnal normális lett minden a csapatsorsolás terén, már nem 40 és az alatti nyerési esélyem volt.

    Lehet, csak találgatok, hogy végül is az MM valahogy próbálja egy csokorba gyűjteni a fejlesztés alatt levő tankokat és valahogy ennek ez az eredménye, hogy kínszenvedés a tank is meg a csapatok is.

    A tiger-el volt 30 feletti bukóm sorozatban, azért az nem semmi, pedig beleadtam mindent és nem szoros eredmények voltak, hanem az ellenfél legázolt minket. Ahogy fullos lett már normális lett a WR eloszlás, belesimult az átlagomba, de persze soha nem fogok már 50 felettit csinálni vele a rengeteg beszedett vereség miatt, meg el is adtam, úgyhogy az marad, ahol volt.

    Amit nem értek viszont, ha megnézi az ember a noobmeter-en a tank statisztikákat, akkor az átlag mindig 50% felett van, ami azért furcsa, mert logikátlan. Ha minden tanknak a WR-je 50% felett vank, akkor melyik tankok vesztenek? Nekem ez tényleg nem áll össze. Pl. tiger nekem gyalázatos 45,19% (1000 feletti átlagsebzés mellett, érdekes) és az átlag állítólag 50,59%. De minden tanknál ez van, nincs 50% alatti, ami logikailag nem jöhetne ki.

Új hozzászólás Aktív témák