Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz takessz #50084 üzenetére

    Ne a modikra várj! Az még nagyon lájtos amit mostanában kapsz a többiektől. Voltak már itt keményfejű emberek sokan. Két lehetőség van, mint a mondásban: vagy megszoksz, vagy megszöksz. Már írtam korábban, hogy nincs nekem bajom veled. Kezdő vagy, tapasztalatlan. Volt már ilyen ember a történelemben. Viszont ha nem fejlődsz, akkor ilyen (kis piroska) is maradsz.

    Mit csinálj? Kérdezz! Amikor pedig választ, segítséget kapsz, akkor ne vitatkozni kezdj, hanem gondolkodj el azon, amit mondanak a többiek, mert valószínűleg abban lesz az igazság. Az dícséretes, hogy nem takartad ki a neved. Így már látjuk, hogy milyen játékos vagy és a kérdéseid e szerint tudjuk értékelni. Nem árulod el az életkorod? Miért titok? Ugyanaz a helyzet, mint a felhasználónévvel. Egy taknyos kisgyereknek (bocsánat minden nálam fiatalabbtól) szájbarágósabban kell esetleg magyarázni, mint egy magamfajta vénembernek (bocsánat minden 40+ évestől).

    Ha már régen olvasod a fórumot, lassan rá fogsz jönni, hogy vannak itt keményebben beszólogató tagok is. De ha te minden ilyenen megsértődsz ahelyett, hogy átgondolnád az okokat, akkor az nem fog a javulásodra válni. Hiába van 2k csatád, az elmúlt két évben rohadt sok változás volt. Amikor azt javasolják neked, hogy olvass és nézz videót, az nem azért van, mert nem akar valaki részletes választ adni, hanem azért, mert azokból tényleg sokat lehet tanulni egy tapasztalatlan játékosnak.

    Vegyél mély levegőt és értékeld újra a hozzáállásod a topikhoz! Hidd el, ha más szemlélettel állsz hozzá, akkor még morgós Janó is megenyhül...

    Dr. Lacibacsi pszichiáter rendelése véget ért...

    Szerk: Az hogy ki milyen replayt tesz fel magánügy. Mivel egyesek kiharcolták, hogy ne legyen megkötés a közzéteendőkben, ez nem lehet vita tárgya. Mondjuk nekem is unalmas 2. osztályt nézegetni (vagy csak egyáltalán értesülni róla), de ha már itt tartunk, akkor nekem borzasztóan unalmas a "szar az MM" címkéjű csatabetöltő képek nézegetése is. Viszont attól, hogy nekem unalmas, még mindenkinek joga van feltölteni ilyeneket (is)

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák