Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jozefgucci1 #48423 üzenetére

    Nagyon szomorú téma. Ráadásul a te klánod mindig úgy állította be magát, hogy a legtisztább magyar klán, zéró tolerancia, stb. Aztán sorra derülnek ki a turpisságok és hogy semmivel sem különbek a többi magyar klántól.

    (#48434) @notika77:
    Ennél a "gyenge a videókártyám azért raktam fel a tundrát" kijelentésnél én is pont ott voltam. Nem akartam hinni a fülemnek. És az a durva hogy azóta ezt a kifogást már hallottam mástól is vagy olvastam wotinfo-n valakitől. 2 eset lehet mindkettő szomorú, vagy tudják mekkora csalás és ezzel nyugtatják a lelkiismeretük vagy annyira idióták hogy fel sem fogják mekkora csalás ez.
    Már többször leírtam, hogy színtévesztőként nekem különösen nagy segítség lenne a tundra hiszen előfordul, hogy hiába van sziluett azt sem látom a bokortól mert zöld-piros színtévesztő vagyok. Ennek ellenére sosem használtam ezt a csítet csak videón láttam a működését. Pedig volt amikor fps problémáim voltak, de azt megoldottam azzal, hogy visszavettem minimumra a grafikát. :U

    A sziluett problémát azóta egyébként megoldottam, mert szerencsére elég 1 fájlt szerkeszteni és átírhatod a színét teljesen legálisan. Így nálam rózsaszín az ellenséges tankok körvonala. Ez is vicces a wg fejlesztőitől egyébként hogy ha bekapcsolod a színtévesztő módot a játékban, a tank sziluettje és a térkép széle marad piros ...

    (#48424) @notika77:
    Van új leleplező videó? Ha igen linkelhetnéd. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák