Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz zsolthee #30541 üzenetére

    Az elmúlt 2-3 hétvégén csak prém tank volt akciózva. Én a tier 8 normál tankok akcióját várom már nagyon. Most augusztusban várható majd nagyobb akció ugye!?

    (#30545) Djuree: én múltkor összefutottam egy SEAL-essel - a nevét nem írom be, mert szerintem sokan ismerik ZWACK-os volt - és egész csata alatt a TOP tier-es tankjával a bázison állt és onnan snipolt! Hiába pingeltek és írtak Neki, többek között én is kértem magyarul, hogy mozduljon már el a bázisról, szart mindenkire! Majd a csata vége felé, mikor az enemy már le volt sebezve képes volt kilőni 4 db 100 HP-s tankot és Ő volt a császár, mert lehozta a csatát! Ezt még képes is volt beírni, hogy így kell lehozni egy csatát! Gusztustalan volt!

    (#30548) Gyuri27: az MM-el nincs semmi baj, ezt már SerB is megmondta annak idején! Nyomja mámuskájába!

    (#30550) KisApám: sosem tudtam megérteni, hogy a nyomorék artys miért lő oda ahol a saját csapattárs face to face (tankok összeérve) harcol az enemyvel!? Engem is kilőtt mostanság így egy agyhalott. :o

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák