Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Megvettem a Pz.Kpfw. S35 739-t az ákcióban és fel is szereltem fullosra és azt kell mondjam, hogy jó móka tank ez is. igaz, csak 3 főt, de a német med legénységet lehet benne fejleszteni, illetve 9-16e nettó creditet termelt nekem eddig, prémiummal, ami tier3-ban nagyon jónak számít, még farmolásra is befogható, ha nincs nagyobb prémtankja az embernek. Nagyon gyorsan lő (most 2,25sec 86%-os legénységgel, ventivel), be kell előre picit döntve forgatni, amire figyelni kell, mert az oldala elég nagy ebben a tierben és az arannyal se spórolok, mert csak 800 credit és gyorsan lehet váltani a lőszertípusok között. Eddig 2x összejött a top gun 10 meccs alatt vele.

    Egyébként szerintem a 8.6 után a SU12244 lesz a legjobb farmoló prémjármű, verni fogja a T34-t is. Most is behúztam egy nettó 54e credites kört vele (2255 sebzésre) kezdésnek és ha leveszik a rontást róla, akkor ez elvileg 30% még több is lesz, ami már druván jó. Cserével raktam rá halálos szemet meg kuplungégetőt és ma olcsón végleges álcát és azt kell mondjam, hogy megtáltosodott. Nem tudom megnézni, hogy mit lőttem vele az elmúlt 2-3 napban, de komolyan mondom, hogy még veszes meccsen se volt 20 nettó credit alatt (prémmel). A 8.6 után leveszik a rontást és még pontosabban lő, illetve addigra kész lesz a BiA is (6,56 sec töltésidő lesz, naggyon durva), ez a TD nagyon durván fogja f..sni a creditet.

Új hozzászólás Aktív témák