Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz edari #83323 üzenetére

    "Artyt szoktam néha találni, így az talán menni fog"

    Én is azt hittem, hogy egyszerű lesz, de egy fontos része a küldetésnek, hogy neked kell először spotolnod az artyt.

    4 vagy 5 csatában az történt, hogy az aktuális öngyilkos scoutunk belerohant teljes gázzal az ellenfél csapatába és felspotolta az artykat.

    Amikor megcsináltam végül, akkor annyi történt, hogy rossz oldalra mentem és teljes gázzal át a másikra (Tundra) és még pont elcsíptem és én spotoltam az artyt a nyomuló nehéz tankjaik előtt, sőt sikerült kiszednem, mert a nehezeket feltartották egy kicsit (bár egy is3 lesz.rta a csatát és jött a fragra, mint légy a sz.rra :), majdnem ellopta előlem, mert valóban a legfontosabb otthagyni a társait és begyűjteni a frag-et, amit én az MT-25-el mindenképpen kilőttem volna, hiszen töltött, mennek a frag lopások kőkeményen). Utána még kiosztottam annyi sebzést, amennyit ezzel a vacak ágyúval lehet és elbújtam a hegyen, hogy meglegyen a mellék küldetés is, meg 3 nehéz ellen amúgy is reménytelen a helyzet ezzel az ágyúval, minek erőlködni.

    Most jön a foglalós küldetés LT, kemény q anyázások lesznek, látom már előre :)

Új hozzászólás Aktív témák