Új hozzászólás Aktív témák

  • Departed

    őstag

    válasz S.Copperpot #67614 üzenetére

    Teljesen egyetértek, max egy kicsit finomabban fogalmaztam volna meg. :)
    Én speciel most szüneteltetem vele a játékot, premium-om lejárt, és sokszor hosszabbítottam most nem teszem (prémium előfizu nélkül meg időpocsékolás fílingem van :) ).
    Tökéletesen azt látom hogy a játékosokat alapvetően semmibe veszik, csak az érdekli őket hogy minél többen legyünk és minél több pénzt szedjenek be. De már nem is a jobbaktól próbálják ez utóbbit beszedni - akkor ösztökélnének minket több T8-T10-es kedvezménnyel, több játékra ösztönző reálisan teljesíthető és jó nyereménnyel kecsegtető misszióval stb.
    Ehelyett mit csinálnak? Még az OnTrack-kel kapcsolatban is hülyét csináltak belőlünk NA szerveren, nem akciós line van (Tortoise jönne nemsokára ha végre discount lenne) hanem sokakat nem érdeklő stronghold módba "kényszerítés". Kredit missziók sehol, ezek a rendes missziók szétcseszve.
    Kár, nagy kár a reális konkurencia hiánya, és hogy rájöttek ezek a fehéroroszok, hogy így van. :(
    Majd néhány nap vagy inkább hét múlva visszalátogatok, hátha kitalálnak valamit amiért megéri. Addig pihennek a T9-10-eseim, meg a kedvezményre váró még nem megvett felső tier tankok. :U

Új hozzászólás Aktív témák