Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Barret001 #226509 üzenetére

    field modification-el még egy látótáv slotot be lehet az elc-nek rakni? ezt kérdezem csak, nem tudom, még nem tartok ott, de ha igen, akkor az brutál :) Elmebeteg látótáv binocularral vagy ha valaki futkosni szeret, akkor optikával. Optikából van bounty is.
    Nekem parancsnoki látó, optika meg bino van rajta. Hogy lásson mindent és jól tudjon spotolni minden körülmény között.
    Még a field modificationre kell ráfeküdjek, hogy az egyik slotot átalakítsam.

    Mondjuk akármilyen felszerelés és legénység is volt a tankján, bokor mögött könnyű tankot kispotolni az nem kis dolog.

    Néha bele lehet ilyenbe szaladni. Harkovon jártam így, hogy megérkeztem végig takarásban a bokor mögé és hallom a lövéseket. Azt hittem először, hogy vakon lőnek, aztán sípolt a lámpa.

    Meg a normandia pályán a medes kis medencénél voltak ilyen élményeim. Előfordul az ilyen, ha az ellenfélnek nagyon fejlett tankja van.

    Mondjuk mióta közel 100%-os a kamo skill, ami nagyon sokat ad hozzá a kamóhoz, azóta nem nagyon tapasztalom ezt.

Új hozzászólás Aktív témák