Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz hulp01 #222745 üzenetére

    Nagyon sok balanszozás elférne a játékra, és nagyjából egyet is értek azzal, amit írsz. A korlátozandó tankok listáját sok mindennel ki lehetne még egészíteni (pl Progetto 46 tripla platoon, Crysler tripla, stb), de akkor meg joggal szólalhatnának fel a játékosok az őket korlátozó szabályok ellen.

    Szerintem a 3 arty helyett a 2-re korlátozás már jó megoldás lenne.
    De hidd el, amikor arty-val megyek (küldik miatt, amúgy én sem szívlelem a klikkereket), akkor nekem sem könnyű. Mindenki elvárja, hogy segítsek neki, holott csak 1-2 helyre tudok koncentrálni egyszerre. Ha rossz helyre fókuszálok, akkor meg bukhatjuk a csatát miattam.

    Én nem tartom jó ötletnek kivenni vagy kompletten kiherélni az artykat. Ha ők mennek, akkor az új célpont a láthatatlan TD-k lesznek, majd a belőhetetlen heavy-k, majd...
    Volt az utóbbi napokban szerencsém pár tucat arty mentes körhöz, és ugyanúgy kempelt mindenki.
    Ebből, és korábbi tapasztalatokból én úgy látom, hogy az arty csak segítséget nyújt, de nem ők döntik el a csatát.

    Extraképp, az ősidőkből (2012 november) halásztam egy képet az arty imádóknak:

    (a képet nem én készítettem, hanem egy akori klántárs)

Új hozzászólás Aktív témák