Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Na kvalifikáció letudva. Progettoval mentem az első csatát és annyira bevált, hogy nem is cseréltem le, csak egy csatára, mikor túl korán haltam, mentem egy STB kört.
    Érzésre egészen jónak mondanám, ahogy sikerült, - a tavalyihoz képest mérföldekkel jobban - de a számokat nézve, már nem is annyira rózsás a helyzetem sajnos. :( :U
    80% teljesítmény, 12 stráffal, amiért 9 bónusz csatát kaptam.

    Kchryss: hozzád fordulnék tanácsért, hogy szerinted hogy lenne a legalkalmasabb és legésszerűbb felhasználni a bónusz csatákat? Egyáltalán tudom én ezt bárhogy befolyásolni, mert ahogy olvasom azt írja, hogy automatikusan beváltásra kerül minden olyan csata esetén, ahol stráfot szerzek!? Ahol nem kapok, ott értelemszerűen nem használja fel. Gondolom ez azt jelentené, hogy akkor naponta, legalább 9 tankkal kellene menni, mert ha jól értettem itt a korábbi beírásokat, akkor egy tankkal egy nap egy csatában lehet duplázni!? Vagy tévedek és akár a Progettoval is fel tudom használni a 9 bónusz duplázót? :F :U Minden Div elején megkapom ezt a 9 csatát?! :F

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák