Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz jano_77 #211838 üzenetére

    ..Két külön dologról beszélünk. Sehol nem írtam, hogy nem lennék megelégedve azzal, ahogyan szerepelek - az adott körülményekhez képest. De igazán kíváncsi lennék, hogy az utóbbi 2 évben hányan hagyták abba és hány új acc lett az általam fent említett okok miatt..? Egész nyugodtan bele lehet képzelni magunkat egy totál kezdő helyébe. Baromi szar lehet. Ok, kitartással el lehet jutni relatíve "rövid időn belül" egy jó szintre, de vajon 1000 kezdőből hánynak lesz T10-es vasa, ha T1-ről indulva végigmasírozik a fejlesztéseken? Mennyivel könnyebb lenne, ha az említett fix tier legalább választható lenne, ahogy az is hogy pl. milyen kaliberű tagokkal állhassanak le meccselni. A HC-k meg mehetnek meccselni klánban klánok ellen. Ott nem kell nyafogni, hogy mennyi a noob. De így mnég a hc gamerek közül is sokan állnak fel a gép mellől, delacc, meg ilyenek. Ettől csak kevesebb user lesz, nem több. Ha nem lenne ilyen a gamma, vagy jobban testreszabható lenne, több user jönne. A szelektálással a profik is ki tudnák küszöbölni a kezdőket - ha akarják..de ugye lefarmolni meg milyen klafa..ugye. Ok, én eddig is jobban read only voltam itt, megyek is vissza a szikla mögé. ;).

Új hozzászólás Aktív témák