Új hozzászólás Aktív témák

  • 3

    senior tag

    válasz popey37 #204582 üzenetére

    A júniusi listán az egyik tankommal jelenleg benne vagyok a top 100-ban (más tankkal nem játszottam 50+ csatát, de több tucatot sem). Nem tettem semmit érte, inkább a többi játékos teljesít vérlázítóan gyengén. Kellemes visszajelzés top 100-ban lenni, de egyáltalán nem képezi le a játékkal való viszonyomat. Úgy értem, a teljesítményem messze nem top 100-as, mégis ott vagyok azzal a tankkal, és nem tesz "boldoggá". Akkor vagyok "boldog", ha csatázhatok, és jól teljesítek közben. Csak szerencsével győzni, vagy csak szerencsével sokat sebezni/spotolni számomra nem sokat jelent. Hiszen nem teljesítmény, csak szerencse. Jó érzés lenne a listában legelsőnek lenni egy tankkal, de az is csak akkor, ha érzem mögötte a teljesítményt. Stb. Szóval nem igazán érdekel, hogy olyan célokat érjek el, ami neked fontos vagy okoz örömet. Számomra alapvetően az aktuális csata fontos. Abban akarok minden szempontból a legjobb lenni, egy elszabadult Chuck Norris, aki a csata végén huszonkilenc hullán tapos. :D Ezen kívül a tankok megszerzésében lelem örömöm. Ha fejből kellene megmondanom, hány tank van, amire mindenképp vágyom és még nincs meg, azt mondanám, egy. Persze jó lenne még pár másik is, de annyira nem kellenek. Ennek ellenére fejlesztgetem őket, és néha rájuk is kattanok. Ha végigmentem a második szovjet TD ágon, lehet, visszaveszem a SU-100-at és/vagy SU-152-t, mert megszerettem őket (nem voltak a vágyott tankok között, de a 152-re kíváncsi voltam). Hatékonyan és élvezetesen lehet velük belemenni a bunyóba. Ha a V4-et is ilyennek érzem majd, akkor lehet, hogy megtartom. Én ezeket a dolgokat "hajszolom", a többit meghagyom a nagyon tehetségeseknek és a játék előtt rohadóknak.

    A gondolat is sértő. Bottal sem piszkálnám.

    Régebben messzire utaztam, és véletlenül otthagytam egy tárgyam. Előbb vagy utóbb vissza fogok menni, csak azért, hogy elhozzam, pedig racionálisan nézve csupán egy könnyen pótolható tárgy. Néha értelmetlenül ragaszkodom a saját utamhoz. Akkor is, ha olyan kátyúk vannak rajta, melyek mélye a pokolba nyúlik.

    Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Új hozzászólás Aktív témák