Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz ooloo #168892 üzenetére

    Hehe, nem is figyeltem fel erre a hasonlatossagra, nem is innen vettem az otletet a nevedbol, hanem egy vicc alapjan ezzel akartam erzekeltetni, hogy egyeseknek ettol no az e-penisz (ezt sem en talaltam ki, itt olvastam a forumon)...

    Nincs 3 jeles tankom, van par tank, amin 1 van, es mintha az IS-6on 2 lenne...vagy valamelyiken... Mar fene tudja, mondtam, hogy ez engem nem nagyon izgat...
    Ami a kituzott celokat illeti az nekem is van, elerni meg azokat a tankokat amiket ki akarok huzni, es hogy legyen 5-6-7-8-9-10es szintu light tankom (majd kellenek a kampanyokhoz), es hogy minden uj tankomra legyen felszereles, es majd ha minden tank megvan, amit akarok, akkor nekifogjak veluk jatszani is (a mar kifejlesztett es felszerelt tankokkal ritkan megyek, mert ugye ujabb agakat huzok), es melitettem a kampanyokat, azokat jo lenne megcsinalni, de nem feltetlenul, ha sikerul jo, ha meg nem, ugy is jo...esetleg akkor gorcsolnek ra a kampany tankokra, ha jonne beloluk valami magyar jargany, a kampanyban vegulis engem inkabb a csajok erdekeltek, nem is a tankok.

    A kepet meg koszonom :((( , vedd ugy, hogy te is kaptal tolem cserebe egy hasonlot :P :DD

Új hozzászólás Aktív témák