Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz jimmy74 #167931 üzenetére

    "Mit nem lehet megcsinálni azt hogy egy limites tank ne menjen +2be??
    Ezért vették sokan sztem nem azért hogy olyan vagy még olyan se lesz majd mint hasonszőr más prèm tank."

    Az első mondatodat nem pontosan értem. (Szerintem a nem létező vesszők miatt, vagy csak mert már délután van, és nem fog az agyam.) Az alapján azon reklamálsz, hogy miért nem lehet megcsinálni, hogy ne menjen a limites tank +2-be. De hát most sem mennek, épp ezért limitesek. Vagy van olyan limites nagyobb tierű tank is, ami pl sohasem lehet top tier? Alacsonyabb tierben tudom, van/volt pár light, ami nem lehetett top tier, de nagy tierben ilyen nem rémlik.
    Vagy most akkor mi van?

    Ami sztorit én tudok:
    Vannak limites tankok, amik nem mennek +2 tierbe, mert oda gyengék lennének. Ezeket akarták beolvasztani, hogy ezután minden tank +2 tieres legyen, cserébe a limitesek kapnak buffot, mi meg (vagyis akiknek van ilyenjük), becserélhetik, ha nem tetszik az új verzió. Ha jól értem a cikket, akkor ezt az ötletet elvetik, de néhány prém tank mégis kap némi buffot.
    Akkor most hogy is áll ez a limit/nem limit sztori? Kezdem elveszteni a fonalat. :B

    (#167939) adamgreen
    Akkor ezek szerint ezek a tankok a limit ellenére is gyengén muzsikáltak? Még +1-ben is? Nekem egyik sincs, így nem tudom, de akkor érthető a buff.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák