Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz sequator #164225 üzenetére

    Nekem ma van még 11k xp az 5-ös szint végéhez. Aztán hozzácsapom a 4 éves kuponomat, és így el is vertem a következő pár havi wot pénzemet.
    Viszont én biztosabbra mentem. Nem szenvedek az én képességeimmel t8-10-ben az aranyesőben. Elővettem az M44-et, és azzal ontottam a jókívánságokat. :)
    Így szinte biztos volt a top10, és nem kerülgetett az idegbaj. Tegnap pölö mindössze 3x nem voltam top10, ebből kétszer traceltek, mert balf.sz voltam. :) Az az arty meg egy állat, még t8-ban is használható. Vasárnaptól kezdve folyamatosan hoztam az 55+os winrate-et napi 30-40 csatából, szóval kezdem azt hinni, hogy ráhatással voltam a csatákra, és nem csak egy nyerő szériám van. Öööö... ja... maradjunk ebben a hitben... :DDD
    Úgyhogy ma vagy nagyon copó lesz, vagy még egy napig megkegyelmez a játék, és hagyja, hadd örüljek. :D

    Amúgy meg konteó:
    Az lenne az "elegáns" húzás a WG-től, ha holnap reggel betolna egy mikropöcsöt, hogy utolsó nap délelőtt még egy kicsit ne legyen elérhető a szerver. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák