Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz ballington #129302 üzenetére

    Tudod, amikor egy unikum ilyet csinál, akkor azt még meg is értem, mert tudja, hogy hová kell lőni, sőt, van elég tapasztalata, hogy a magamfajta noobok mozgását előre kalkulálja, de amikor egy többezer (többtízezer) csatás vérpisti csinál ilyet, az már nem rng függvénye. Még ha csak egyszer fordulna elő havonta, akkor oké, elhiszem. De ez rendszeres, minden harmadik csatában összefutok egy-egy ilyennel. Az rng azt segíti, aki nem segghülye. Ha "csak úgy" lősz egyet, akkor semmilyen pozitív rng nem elég ahhoz, hogy lőszerrekeszt lőjj, vagy gyújts. Ahhoz kell egy kis rutin is, ami nem hiszem, hogy fent jellemzett játékosállománynak a rendelkezésére áll.

    Ja, és nem "csak a célzást segítik" ezek az aimbotok. Kis accon régebben kipróbáltam az egyiket, amit valaki itt linkelt (vagy csak említett) egyszer. (Na, most lebuktam) Több féle módon beállítható a célzás iránya. Ha a lőszerrekeszre céloz folyamatosan, akkor az rng maximum 1-4 lövés után beadja neki. Még csak figyelni sem kell, elég nyomva tartani a bal egérgombot...

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák