Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz wwenigma #128691 üzenetére

    Hogy linkeljek statot ha az adatlapon nincs kulonvalasztva az egyedul jatszott illetve a szakaszban jatszott csatak statisztikaja. Amivel persze te is tisztaban vagy es ezert kersz olyat amit nem tudok teljesiteni. :DD

    Csak hat ugye en mar hamarabb irtam neked, hogy nezz bele nyugodtan a Twitch adasokba, hogy a sajat szemeddel lasd de ezt ugye mar megint csak figyelmen kivul hagyod mert az ervekbol kifogyni latszol... :C

    Mitol lesz a jo jatekos, jo jatekos szerinted? Nem talalom mit irtal. Ez lenne a valasz? :F

    Ki a jó játékos? Első blikkre rávágnám hogy Orzanel az, de aztán megnézem a replayt és azt látom, a saját döntései mellett ez egy szerencsés meccs volt részben a random es masik részben mások döntései miatt. Persze, lehet hogy valoban jó player, de ahhoz még jópár meccsét látnom kéne hogy kijelenthessem róla (vélhetőleg ezt mondanám ;) )
    Aztán megyek randomba, a spotter beáll a leghátsó bokorba míg a pirosak rárusholnak a ellenre meghalni, masik oldalon egy kék-zöld összelövi a statot 1-2 tierrel alacsonyabb ellenből, én meg ott állok középen letolt kakis nadrággal...szerintem ha belegondolsz, ismerős a helyzet és neked, nekem, egy átlagos tudású játékosnak (1200-1800 wn8 között, aki nem a statért játszik) ebből kell kihozni a legjobbat...

    mod: közben találtam statot, nalad is 5% kulonbseg van a single es a platoon jatek kozott.

    En nem vagyok unikum, szoval nem igazan ertem mit akarsz az en statommal. De elarulhatnad, hogy hol lehet ezt csekkolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák