Új hozzászólás Aktív témák

  • oke

    senior tag

    válasz jagada #120415 üzenetére

    Nekem tavaly nyáron - kb - 10 000 csata után - 940 körül volt a WN8. Sokáig azt sem tudtam, hogy van ilyen mutató. Rengeteg tankot húztam, free xp-nem használtam (értelmesen). Az elején sok olyan köröm volt, ahol csak beléptem a csatába és nagyon ne, csináltam semmit vagy ki is léptem csak a szorzó miatt. Még a küldetéseket sem nagyon néztem. Goldot egyáltalán nem használtam. Aztán egy kollégámmal beszélgettünk a játékról és segített néhány dologban. Ő 2000 feletti játékos, mindent tudatosan csinál, klán-ban van, sokat megy szakaszban. Én meg csk mindig randomban, még a csapat csatát is csak kipróbáltam. Ezután született meg az elhatározás, hogy legalább zöld legyek. Ennek lassan egy éve és +6000 csata múlva csak 1183 WN8-nál tartok. Igez továbbra sem vagyok unikum, ha napi statot 1500 WN8 körül zárok, az nekem már jó. Win rate-m 49,5 % volt ha jól emlékszem, most 50,38%.
    A lények, ha az ember az első jó néhány 1000 csatánál nem figyel oda, nagyon nehéz javítani.
    Ja és időnként Artyzok is a küldik miatt, nekem ez is lehúzza a statomat Közel 500 csata van velük és 700 WN8. Én ezért sem látom, miért lenne akkora előny ezekkel menni a csatába. Én csak szívok velük :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák