Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz Jolet #107715 üzenetére

    Az esetek túlnyomó többségében ezen múlik a dolog ! Tegnap T7 csatában az ellennél volt két E25 top td 2100+WN8-al és nálunk a T7-ek mind 400 alatt :DDD .Mondanom sem kell , hogy a két TD a túloldalon ölt 11-et ha jól emlékszem és csak azon ment el nekik a csata , hogy lejárt az idő . Előtte ugyan ez fordítva T9-ben egyedül maradtam low HP-n a T54-.el és egyesével jöttek rám a tankok .

    Ha már T54. Sokat még nem mentem vele így fullosan ,de de nagyon jól lehet vele pattintani ha jól van forgatva.A gold mindent visz és szerintem pont ezért lehet vele belenyúlni a full gold csatákba ! Félreértés ne essék nálam csak 10db van és azt sem lövöm el ,de sok kék ebben a tankban ontja a goldot és így megtapasztalva nem is csodálom , hiszen célzás nélkül szinte beüt állandóan ! Így azért lehet húzni rendesen a wéennyócat ! Amúgy még nagyon az elején vagyok vele ,de mit javasoltok melyik T10 medet válasszam elsőre ? Jelenleg az OB140-es ágyút húztam ki rá és azzal tolom ,de a T63-talán pattogósabb ?

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák