Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    Na, mentem én is egy ~20 kört, és határozottan el tűntek az arty-k. A legtöbb, hogy kettőn láttam a csapatunkban, egyet az ellenségnél (nekünk két tier 7, nekik egy tier 9). Viszont láttam csata elején olyat, hogy spot után GWType-E egylövésezett full HP-s IS3-at...

    ennek 'örömére' én is kipróbáltam a tegnap sebtiben vásárolt GWType-E-met, és mindjárt a harmadik körben 5000+ sebzés, a végére maradt egy OB704 két killel, meg egy FV britt TD 5 killel, meg én hárommal, ellenségnél egy BChat 155. Mondtam a brit TD-nek, hogy keresse meg és szedje ki, hogy meglegyen a Top Gunja, mert megérdemelné, de ő inkább mondta hogy beáll foglalni, szedjük ki mi, ha akarjuk. Az Object fel is spotolta, én meg rááltam, de mozgásban volt. Később még láttam a BCHAT lövéseinek a trackerét (azt nem szedték ki?) így rááltam a helyére, de meghagytam legalább az Invidert az FV-nek :D

    szerk: ki is felejtettem, hogy GWType-e-vel voltam egyedüli top tank tier 10-ben az egyik csatámban (az ellennél is egy arty volt a topon

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák