Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totyakos

    lelkes újonc

    válasz MegalodonS #915 üzenetére

    Ja ertem, tehat akkor innen "hires" az ember. En D3-at kihagytam, mert bar 1-2-ot evekig toltam, hatalmas jatekok voltak, a 3 viszont nagyon szegyen volt, amikor kijott, es igazabol nem is kovettem kesobb sem, csak ugy neha raneztem 1-2 videora. Sajna Blizzard sem a regi, es a jatekaik is elegge langyosvizek, D4-tol sem varok tul sokat.

    (#912) Delávégá : Last Epoch, Naxia, MAgic: Legends, Pagan, Tribes Of Midgard, PoE2, illetve ket mmoarpg, Lost Ark es a Lineage. Mondjuk Lost Ark penzugyi modelljet igencsak lehuztak, szoval az elegge kerdojel, legyen barmennyire is jo maga a game. Mondjuk fene se tudja, melyikbol milyen game lesz, lehet mind kuka.. :D Majd kiderul.

    (#913) reelc Senki nem mondta, hogy ne tehesse szova senki a bugokat, sot, kell is, maskeppen nem fog haladni a javitasuk. En csak annyit mondtam, nem kell felhaborodni rajta, mar nem tudtak tovabb csusztatni a megjelenesen, kenytelenek voltak ennyi buggal kidobni, mert ezeket nem lehet par het alatt javitani.

    Az 1-2 evet nem csak bugjavitasra ertettem, hanem hogy feltoltsek olyan tartalommal is pluszba, amivel ellehet lenni nem csak 1-2 hetig.

    Amugy nem tudom, milyen jatekot tudtak megcsinalni komoly tartalommal 38 embernel is kevesebbel, en amikkel eddig jatszottam, olyan 150-300-as csapattal + kulsos meloval csinaltak, ahhoz viszonyitok. Kicsi letszam, kicsi tartalom, mert a tartalmat ido lefejleszteni, ennyi, ez szimpla matek, kreativitassal nem lehet mennyiseget potolni ilyen jatek eseteben.

    Az a kozmetikai shopos dolog jelen allas szerint tenyleg ongol lenne :D En a helyukben varnek vele addig, mig a nagyobb bugokat ki nem javitjak, aztan egy kis plusz tartalommal egyidoben tennem be, amikor is a tartalom miatt hatterbe szorulna kicsit a penzes balhe :D

Új hozzászólás Aktív témák