Új hozzászólás Aktív témák

  • Alien4

    tag

    @Mezis:
    Stick elol-hatul-alul-felul is volt mar. Jelenleg hosszabbiton van, hogy magasabban legyen. Jelenleg kb parkany magassagban van.
    Gep folott egy villam vedos eloszto-tolto aljzat van, de az mar a problema elott is ott volt. Kizarnam.

    Router dinamikuson van, monitorozva kell is, mert ugye a sok router itt "vezekszik"...
    Van egy yeelight mennyezeti lampa 2.4en, az BT gateway is.
    Ez a nappaliban van, egy szobaban a geppel.
    Arra van 3 temp-humidity sensor felcsapva BTn.
    Kamera 2.4, xiaomi a gyerekszobaban lakas tulso vege.
    Asszony telefonja 2.4, enyem 5on. Laptop ha megy 2.4
    Max a lampat mondanam, de szkeptikus vagyok.
    Melyik-milyen csatit hasznal, sajnos nem tudom hogy lehetne monitorozni, de netto barmire hajlando vagyok csak ez legyen megoldva...

    @dudika10:
    Oksi, menni fog majd PM

    @Borisz76:
    Koszi, de akkor mar inkabb tornem fel a tobbiek wifijet h lecsendesitsem oket xD

    @MaCS_70:
    Ja, csak hogy ez is 2.4et hasznal, meg minden... Lehetne legalabb ebben is savot managelni v nemtom. Nyamvadt wireless eger-vill kombo es 2 meteren delay/lagg/loss van... Ugy, hogy latszik a receiver

    @kpityu2:
    Sima aljzatban van PCn, mas aljzat nincs is hasznalatban. Azokat is teszteltem mar :(

    Annyi jutott meg eszembe, hogy ha loss van, akkor a billentyuzet bal felet (jobbra van a pc) van, hogy "meg jon a jel" es lehet gepelni. Emiatt lett kiemelve a receiver a parkany magassagara, de most hosszabbitozzam fel a mennyezetig?! :(( :DD

Új hozzászólás Aktív témák