Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    @ (#58123) Szpisti:
    A Sagem WiFi-je természetesen ki van kapcsolva.
    AP módban, ezt hogy érted? Ebben nincs (nem találtam) opciót másra (client, bridge, repeater...), szóval DHCP-t kikapcsoltam, LAN1-be megy a gigabites linkes vonal.
    AC-s WiFi az miben jobb? Szóval nekem az a furcsa, hogy az N szabvány 300Mbps sebessége a gyakorlatban a router mellett is csak 60Mbps, 1 fallal odébb már csak max 30Mbps...?

    @ (#58124) woodworm:
    Ez a 70Mbps igaz lehet, mert nagyon szerencsés esetben talán annyi jön, de több nem. Érdekes, hogy ha ugyanerre az eszközre kliens módban csatlakozok egy AP-vel, és arról vezetéken megmérem a netet, jön stabilan 100Mbps fölött. Pedig az is WiFi, csak a végpont vezetékes. Nem értem.

    @ (#58125) Csabi1984:
    Ja de a fene megeszi a dual bandet, ha a legtöbb kliens meg N-es, 2,4GHz.

    @ (#58128) woodworm:
    Milyen eszközökkel? Nekem a mértéke fura, hogy ennyivel kevesebbet tud. De mondom, hiába AC-s a Sagem, annál is nagyon vacak a WiFi.

    Azért az vicc, hogy a 300Mbps elméleti a gyakorlatban 10%-át hozza, és nincs vasbeton födém, ez egy falusi ház, nem egy 10 emeletes, ahol bezavar másik 40 WiFi. Akkor talán elfogadnám, de így?!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák