Új hozzászólás Aktív témák

  • TGaben

    tag

    Üdv!
    Nem olvastam végig a topicot,és az ezzel kapcsolatos "azonnali kérdéseket" sem találtam, hát gondoltam itt teszem fel.
    a kövekező a problem:
    Wi-fi-s net. Eddig úgy volt,h a gép (asztali) mellett volt a router (Dlink DWL-922 (DI 524-es a router)) és a modem, direktbe ment a kábel a gépbe a routerből. Meg is volt a net rendesen. De most 2 szobával arréb került a gép, viszont a router maradt, a modem miatt,mert nem lenne elég a kábel. PCI-os wifi kártyát vettem a gépbe, azt hittem elég lesz. Hát nem. Szarakszik. Hol van net,hol nincs. És ha van akkor sem az igazi,mert még 1mega sincs... Milyen jelerősítőt vegyek hozzá?? Amivel újra rendesen ki tudnám használni a netet.
    Plussz lent még van 1 noti is,ami a routerhez kapott usb-s cuccon (DWL-G122) keresztül kapja a jelet.
    Amennyire lehet közelebb hoztam a routert a szobába (h az asztali pc-hez legyen közelebb) ,de akkor meg lent a noti nem kap jelet.
    Halmozattan hátrányos. Boccs a hülye fogalmazásokért,de eléggé idegesítő.
    Mit vegyek,h elég erős jelet kapjon mindkettő? ezt? [link]
    Vagy ezt?: [link]
    [link]
    Aki tud, légyszi segíten!!! :R

    [ Szerkesztve ]

    Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

Új hozzászólás Aktív témák