Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Sziasztok!

    Mi a véleményetek a uoc-s wifi boosterekről? Megbízható? Jelentősen tudja erősíteni a jelet? Illetve a fő kérdés, hogy melyik csomagot válasszam, mert jelenleg azt sem tudom melyik mire jó. Funkcionalitásban arra lenne szükségem, hogy tesóm xbox konzoljába megy egy ethernet kábel. Namost az jó lenne ha megmaradna, de ehhez kell egy kábel. Milyen módon tudnám megoldani, hogy ne kelljen plussz egy kábel ehhez a művelethez?
    [link]

    Az induló csomag alkalmas lenne arra, hogy a kábel a modem felőle bele a boosterbe, a másik boosterből meg az xboxba, de a wifit is felerősítse? Jelenleg connect boxom van és az udvaron van wifi ugyan, de kicsit gyenge, (3ajtón, plussz sok falon keresztül megy jelenleg a jel, kb 17méterre) olyan 5Mbit megy jelenleg. Ha a tesóm szobjába menne akkor kb 5-6méterrel közelebb lenne és csak egy ablak lenne a jel legnagyobb “akadálya”. 3-4 vastag fal simán tompítja a mostani modemen keresztül. Mekkora teljesítményjavulás lenne elérhető, illetve mennyire megbízható ez a csomag, ismeri esetleg valaki? Tudom vannak amik befolyásolják a jelet, megszakadni nem szokott az udvaron, csak annyi hogy gyenge mert messze van. Gondolom ha közelebb van, kevesebb a fal akkor azért csak érezhető lenne a kül. Annyiból jó hogy nem kell kötni rá határozott idejű szerződést (a hűség is most jár le) csak nem tiszta, hogy hogyan is működik, mert az indulóban pl kétféle booster van. Jelenleg azt sem tudom mi az a WPLC?! Az 5Ghz is működhet ezen, vagy csak a 2.4?!
    Köszönöm a segítségeteket! :R

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák