Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok! Alig hogy megoldottam az internet problémámat az előző lakásban a cégem uj munkahelyet talált nekem amivel költözés is járt. Most a helyzet a következő: Recepción adnak egy routert ami gondolom modemként is működik mert a falból kijövő koax kábelt kell belecsavarni. Az internet fizetős 24eur 1 hónap viszont csak 1 gépre érvényes a jelszó amit akkor kell megadni mikor a router bedob egy webes felületre. Hasonló mint a Hotspotok csatlakozom a routerhez ami kódolva sincs majd 'további bejelentkezési adatok szükségesek' a böngésző átirányit egy webhelyre ahol megadom a felhasználónév jelszó párost és van net. Viszont csak 1 eszköz lehet rajta egyszerre. Lehet ezen valahogy változtatni? Arra gondoltam egy repeatert vagy másik routert rácsatlakoztatok a fő routerre de elakadtam mert az nem tudná megadni a felhasználónév jelszó párost. Lehet hogy nem is tudok ezzel mit csinálni?

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák