Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomeyi

    újonc

    Sziasztok!

    Adott egy jól működő 120Mb/s-os hálózatom amit egy TL-WR841N routerel osztok szét wifi segítségével! Eddig minden eszköz gond nélkül észlelte a jelet és sikeresen is csatlakozott (3 laptop+3telefon+2tablet),de bejött a képbe egy új laptop (toshiba satellite ) ami egyszerűen nem is látja a jelet! a furi hogy csak ezt a jelet nem látja. A környezetben sok más jel is van amit érzékel! Amit eddig ellenőriztem vagy próbáltam azok : Néztem a wifi adapter illesztőjét és frissítettem is 2013.09.28.ra, ennél frissebbet nem is találtam (a routeren is a legfrissebb firmware van ) néztem a router beállításokat is! küldi a SSID-t,nincs korlátozva egy MAC sem,nincs korlátozva a felcsatlakozható eszközök száma sem. A csatornákat is néztem és kitettem a 13-asra az interferencia miatt. mert mint írtam sok jel van a közelben.Nem igazán van ötletem mi lehet a baj!
    Most jelenleg bekapcsoltam a modem wifijét is, amit persze azonnal érzékel és csatlakozik is. És így megkerülve a routert lehet használni! Ez mint fél megoldás most jó de nagyon idegesít a dolog!
    Ha van még pár ötlet hogy mit nézzek azt szívesen venném!
    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák