Új hozzászólás Aktív témák

  • Timyyy

    őstag

    Sziasztok!
    Pár napja költöztünk családi házba, és itt wifis netünk van, A földszinten van a router (t-home-os), lent minden oké. Viszont a szobám az emeleten van, és itt fent már nagyon nem oké. Van az asztali gépemben egy belső wifi vevő, ami legjobb esetben is gyenge jelerősséggel tudja befogni a netet, de nagyon sokszor órákig semmi, akárhogy erőltetem, nincs net, olyan is van, hogy nem is látja az itthoni hálózatot, a szomszédét viszont mindig, ráadásul erősebben, pedig messzebb van. (vannak olyan napok, amikor egész nap tudom fogni a wifit és nem szakad meg 1x sem, másnap meg egész nap nincs netem.... vagy este 11ig van, 11 után eltűnik és lehetetlen fogni megint, úgyhogy elég érdekes a helyzet...)

    A kérdés az, hogy mit csináljak?
    Wifi jelerősítőt vegyek, vagy cseréljek antennát a routeren? Melyik hoz garantált javulást és stabilitást?

    Arról nem is beszélve, hogy az 5 mb letöltési sebesség helyett max 3-at fogtam eddig wifin, de ugye ez is ritka, leginkább alig döcög, ha valahogy megy is, akkor is idegtépően lassú, és a fórumokon az 1-1 betett képet be sem tölti.

Új hozzászólás Aktív témák