Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Sziasztok!

    Windows xp Sp3-at használok. Már jó ideje fenn van de nincs semmi más gondom kivéve a következővel. Régebben használtam operát is a firefox mellé, de egy ideje az a problémám akadt, hogy az opera szinte nem akar behozni semmit, ha valamilyen oldalt akarok megnézni akkor vagy 10 másodpercet kell várnom míg elkezd valamit, de utána a behozott oldal gyorsan bejön, ezalatt a firefox villámgyors ilyen esetben. Letöröltem majd újratettem az operát de szintén megmaradt a gond. Kipróbáltam a google chrome-ot de ott is ez van, akármit akarok megnézni az nagy késéssel jön csak be.
    Megjegyezném, hogy ha egy böngészőt használok közben nem megy a másikon semmi.

    Nem tudom, hogy ezzel kapcsoltaban áll-e, de a freemail bármely böngésző alatt belépés után gyakran kidob kommunikációs hibával.

    A windowson avg antivírus fut, mindig frissítem a windowst és a böngészőket is. Gyakran használok cccleanert.

    Ha tudtok valami megoldást a reinstallon kívül, azt megköszönném, ha nem akkor ráveszem magam.

    Köszönöm!
    Plebi!

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák