Új hozzászólás Aktív témák

  • flegos

    senior tag

    Szevasztok!
    Bocs ha nem jó topicba tettem be a problémám...
    Mi mást minthogy a segítségeteket szeretném kérni...
    Tegnap elinditottam a gépem és semmi:( Az elején bejön az alaplap logó, egy pillanatra bevillan egy a DOS-ra hasonlitó kép ahol a vinyok meg egyéb hardverek vannak felsorolva és utána csak egy üres képernyö van bal felsö sarokban villogó cursorral. BIOS-ba betudok lépni (nincs tuningolva a gép)majd ha BIOS-bol tovább indítom elöfordul, hogy feláll az XP de le is fagy. Ha F8-al probálkozom inditáskor akkor nem ad opciokat arra, hogy csökkentett vagy egyéb modban indithassam a gépet, ehelyett egy olyan ablak jon be ahol megadhatom, hogy melyik legyn a boot vinyo (csak egy OP rendszer van a gépen (XP) és összesen 2db vinyó) VAGY jött egy XP-s ellenörzö futtatás ahol Árván maradt fájlok javításával kezdett foglalkozni a gép. Mik ezek az árván maradt fájlok fogalmam sincs sose láttam még ilyen dolgot. A Boot vinyo egy Maxtor 160GB hütés van rajta nem hiszem, hogy túlmelegedés problémja lenne a gépnek (vizes rendszer, azt leellenöriztem rendesen kering a víz a rendszerben).
    Szóval szerintetek mit tehetek, hogyan orvosolható ez a probléma, mit javasoltok, találkozott már valaki ilyen vagy hasonló problémáva?
    Ötleteket, tippeket javaslatokat elöre is köszönöm!!!!

    Üdv flegos

    ''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

Új hozzászólás Aktív témák