Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz btudos #5160 üzenetére

    Na akkor ugy latszik nem csak en vagyok ennyire sokszinu zeneileg ;]

    (#5162) Oppenheimer, grat az AKG-hez! Egyebkent ha mar fulhallgato, a L820-hoz adott fulhallgato diszno jol szol, legalabbis az eddigi valaha volt legjobb, amit telefonhoz csomagoltak. :K

    (#5088) catroot:

    "Wp8-n be lehet állítani már, hogy külön-külön ki lásson az FB-chat-ben?"

    Erdekes dolog ez, vagy csak meg en nem jottem ra teljesen a mukodesere meg a beallitasokra.. Szoval a lenyeg, hogy nekem van egy "VIP" nevu csoport, ahova a ertelemszeruen a fontos embereket pakoltam be - ok erdekelnek, hogy mi van veluk, mi tortenik veluk, stb. Az "en csempe"-nel beallitottam a "chat status"-hoz, hogy elerheto. Letoltottem a "Fim Chat" nevu alkalmazast, ahol kivalaszthato, hogy kik szamara legyek elerheto, itt beallitottam a "VIP" csoportot. Aztan letoroltem ezt a "Fim Chat" nevu alkalmazast, mert nem mukodott (legalabbis az elso tapasztalatom ez, nem futott a hatterben szerintem, de nagyon az elejen probaltam ki, ugyhogy nem allitom ezt biztosra).

    Szoval letoroltem az appot - viszont az alkalmazas deinstallalasatol fuggetlenul ugy tunik, hogy a beallitasok megmaradtak, tehat csak a VIP csoport szamara maradtam elerheto (ami jol van igy). Ez tokeletesen mukodik is, ha valaki laptoprol vagy ipadrol/iphone-rol akar irni es benne van a VIP csoportban. Ha nincs benne, akkor nem is lat engem online-kent es nem is tud nekem irni (illetve tud, de nem ertesit a rendszer, hogy kaptam uzenetet.

    Androidos felhasznaloktol viszont valamiert nem kapom meg a facebook uzeneteket, pedig benne vannak a VIP csoportban az illetok, de oket nem is mutatja "online"-kent, talan ez lehet a baj (naluk csak egy kis mobiltelefon-ikon jelzi, hogy mobilrol hasznaljak eppen a fb-t). Vagy az is lehet, hogy ezek az androidos felhasznalok ugy allitottak be sajat magukat, hogy ne legyenek elerhetok a facebook chat-en masok szamara (ezt nem tudom, meg meg kell kerdeznem)? Ami viszont erdekes, hogy ha en kuldok egy ilyen androidos embernek uzenetet, azt azonnal megkapja - en viszont nem kapom meg ra a valaszt.

    Most megint letoltottem kivancsisagbol ezt a "Fim Chat" nevu programot es amint bejelentkezek, eleve azt a beallitast mutatja, amit legutobb eszkozoltem (tehat, hogy a VIP csoport szamara legyek elerheto), de van itt tobb lehetoseg, hogy a barataim es/vagy ismeroseim es/vagy bizonyos csoport szamara legyek elerheto.

    Na remelem ertheto igy a leiras, kicsit nekem is zavaros a dolog az androidos felhasznalokat illetoen (ha valakinek van otlete, szivesen fogadom!)

Új hozzászólás Aktív témák