Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz TFSi #86100 üzenetére

    Azt kell megnézni hogy a Surface eladásai is akkor indultak be, amikor a Windows RT-t kukázták, és mindn Win 32 programot tudott futtatni.
    Nekem ipadem volt (2013-as évjáratú), és idén lecseréltem egy Surface 3-ra (nem pro, mert max 10 collost akartam). Azért nem ipad pro-ra, mert 1) olcsóbb volt, 2) nem csak egy appstore-ban meglévő appokat tud futtatni.
    Na mármost nézzük meg az apple appstore-ban és az UWP appstore-ban lévő alkalmazások mennyiségét....
    Vagy meg tudják csinálni, hogy hatékonyan tudjon üzleti környezetben, amúgy is MS alapú cégek által használt (Win 32-es) programokat futtatni, akár egy továbbfejlesztett Continuum-al, vagy a Surface Phone is bukta lesz.

    PS. a fő telefonom egy LG G4, és melléje, másod készülékként gondolkodok rajta h egy 650-et beszerzek mert nagyon jól néz ki, ill. kicsi és könnyű. De a fő feladata az lenne, h a MS ökoszisztémához tartozó cuccokat (Outlook.com-os mail, naptár, kontaktok, onedrive, office) futtassa frankón és hatékonyan. Ehhez képest folyamatosan azt olvasom itt h frissítéstől elcsesződik az egyik vagy másik beépített MS app.
    Milyen már ha a saját in-house appjuk nem fut rendesen a saját OS-ükön???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák