Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz brd #24772 üzenetére

    Ráengedtem csökkentett módban az Eset Uninstallert. Törölte amit tudott, de a vége az lett, hogy:

    "ERROR! ESS/EAV (WMI) unregister from Windows Security Center Failed! 0x800004005"

    Utána még törölgetett egy sort, majd közölte, hogy: "Uninstallation ESS/EAV/EMSX failed."

    Előrébb nem lettem, mert az illesztőprogramok ugyanúgy se előre se hátra. Azóta megpróbáltam letölteni az Atheros oldaláról a legfrissebb drivert és kézzel beadagolni a rendszernek, meg is találta, mint kompatibilis illesztőprogram, leokéztam, töltött egy 15 percig, aztán jött az "Illesztőprogram telepítése", szintén egy jó 5 percig, majd közölte, hogy időtúllépés miatt sikertelen a telepítés.

    Közben nézem az eszközkezelőt, most már tele van felkiáltójeles "Microsoft 6to4 adapter #3" (és egyéb számok a végén) eszközökkel + van még itt 4 felkiáltójeles "WAN Miniport" is. Lényegében a "Hálózati kártyák" szekció alatt van ~ 50 eszköz és a Jmicron Gigabit LAN-on kívül mind felkiáltójeles :F

    Mi lelte ezt a gépet?

    Nem lehet valahogy legyalulni a drivereket és gyári állapotra visszaállni úgy, hogy a programok, adatok, beállítások megmaradjanak?

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák