Keresés

Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz g.gergo #22741 üzenetére

    Az, hogy a kibaszott uninstallja baszott leállítani egy szolgáltatást és ott toporgott egy helyben. Nekem kellett megkeresnem, hogy mi a francért nem megy tovább és kézzel kilőni. Mondtam hogy nem szoktam vírusbasztatót használni, így honnan kellett volna ismernem? A linket mindenesetre köszi, de nem gondolod, hogy azért fel fogok tenni még egy programot, hogy leszedjek vele egy másikat. Ehhez meg egy harmadikat, ami ezt leszedi? Hmmm... Egyébként nem fél nap volt, de jó húsz percem ráment a dologra.

    Szerinted az a több száz megabájt, amit letölt update gyanánt, az nem foglal helyet?

    Én cégeknek írok egyedi megrendelésre programokat és én csinálom hozzájuk a hadrvert is, amik a legkülönfélébb dolgok lehetnek, többnyire mindenféle vezérlések. És igen, általában úgy szoktam átadni, hogy az működik faszán. Inkább az szokott lenni, hogy később még kérnek bővítést vagy módosítást, ilyenkor úgyis nekem kell odamennem és megcsinálnom.

    Azért mindenesetre örülök neki, hogy ilyen lelkesen fogadjátok azt, hogy leírtam, hogyan kell egyszerűen működőképesen tartani egy windows 7-et.

Aktív témák